Wynajem nieruchomości w New Golden Mile

New Golden Mile to niezwykle ekskluzywny rejon położony na wybrzeżu Marbelli. Znajdują się tutaj apartamenty, domy i wille zaliczające się do klasy premium, które zaspokoją gust najbardziej wymagających klientów.

Ta prestiżowa dzielnica pełna luksusowych nieruchomości szybko stała się najbardziej popularnym wyborem na spędzanie wolnego czasu, nie tylko na Costa del Sol, ale także w całej Hiszpanii. Ekskluzywne nieruchomości w New Golden Mile czekają, aby znaleźć nowych mieszkańców na wysokiej jakości wakacje.

W tej lokalizacji spędzisz czas w otoczeniu malowniczych plaż i słońca południowego wybrzeża Hiszpanii. Renomowana New Golden Mile położona jest na terenie o długości niemal 20 km od wschodniej części miasta Estepona wzdłuż wybrzeża Costa del Sol aż po San Pedro de Alcántara. Luksusowe nieruchomości w New Golden Mile są otoczone wszelkimi możliwymi udogodnieniami, tutaj masz blisko nie tylko do plaży, ale także do supermarketów, różnego rodzaju klubów plażowych, ekskluzywnych butików i pól golfowych, jak również pięciogwiazdkowych hoteli z cudownymi salonami spa i doskonałymi restauracjami.

Urlop w New Golden Mile

Planując wakacje w New Golden Mile nie będziesz się nudził możesz liczyć na czyste i bezpieczne plaże, zarówno piaszczyste, jak i żwirowe. Wzdłuż plaży ciągnie się przepiękna promenada, którą można przejść od Estepony do Puerto Banus. Długi spacer możesz sobie umilić zasiadając w jednej z nadmorskich restauracyjek oferujących świeżą rybę, spróbować lokalnych dań lub po prostu usiąść na dobre hiszpańskie wino i tapas. Jest wiele miejsc na plaży w New Golden Mile oferujących wypożyczalnie rożnego rodzaju sprzętu wodnego, dla odważnych pływające trampoliny i zjeżdżalnie 😉

W okolicy znajduje się kilkanaście pól golfowych oraz wiele kortów tenisowych o rożnym podłożu jak i klubów jazdy konno. Starówka w Esteponie jest pięknie oświetlona i pełna bogatej roślinności w ceramicznych donicach ręcznie malowanych. Ceramika ręcznie malowana w Andaluzji jest obecna na każdym kroku – poprzez elementy na uliczkach, naczynia itp. Każdy plac ożywa na wieczór (jak zachodzi słońce) a kolejne restauracje otwierają swój taras. Andaluzyjczycy lubią celebrować spotkania przy dobrym winie – a tego w Hiszpanii jest dużo do wyboru 😉 – mówią głośno często gestykulując – musi być wesoło, gwarno – to ich charakter. Pobliskie miejscowości w sezonie turystycznym oferują wiele dodatkowych atrakcji jak wieczorne koncerty, festyny, lokalne targi.

Nieruchomości w New Golden Mile

Jeśli zdecydujesz się na wynajem nieruchomości na New Golden Mile, spędzisz niezapomniane wakacje pod słońcem Costa del Sol. Będziesz cieszyć się długimi godzinami leniwego relaksu w słońcu. Niezaprzeczalny luksusowy urok tego miejsca od lat przyciąga obcokrajowców. Wiele wybitnych nazwisk ma tutaj swoje domy i mieszkania wakacyjne. Nic dziwnego, ponieważ nieruchomości w New Golden Mile wyróżniają się dbałością o szczegóły, łącząc wysokiej jakości materiały z luksusowym, indywidualnym wyposażeniem. Stojąc wzdłuż nabrzeża, poszczególne nieruchomości i wille uzupełniają piękne widoki obok piaszczystych plaż Morza Śródziemnego. Jeśli szukasz nieruchomości na wyjątkowe wakacje na najwyższym poziomie, nowoczesna nieruchomość w New Golden Mile jest z pewnością dla Ciebie.

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje