Wybierz dla siebie luksusową willę z panoramicznym widokiem – La Quinta

Wybierz dla siebie luksusową willę z panoramicznym widokiem – La Quinta

Luksusowe wille w Marbelli z najlepszymi widokami na morze! Inwestycja powstaje w sąsiedztwie góry La Concha i ekskluzywnej dzielnicy La Zagaleta Country Club & Golf. Wille usytuowane są na wzgórzu, skąd rozciąga się przepiękna panorama na wybrzeże.

To perła wśród ofert nieruchomości w Hiszpanii pod wieloma względami: doskonała lokalizacja, projekt, jakość wykończenia, wyposażenie wnętrz, widok!

Wybierz dla siebie luksusową willę – domy w El Real de la Quinta będą miały powierzchnię co najmniej 498 m2, w tym 3 lub 4 sypialnie z łazienkami. Z tarasów, o powierzchni od 84 m2, rozciągać się będą rozległe widoki na morze, Gibraltar oraz Afrykę.

Na kompleks składa się 18 indywidualnie zaprojektowanych domów, powstających na działkach o powierzchni od 1.100 m2 do 10.000 m2, w dogodnej lokalizacji. Każdy z tych budynków – o niezwykłej architekturze, z panoramicznymi oknami, tworzącymi szklane ściany – kryje w sobie przestronne wnętrza. To wyjątkowa oferta nieruchomości na sprzedaż powstająca w najbardziej luksusowym miejscu w Hiszpanii.

Osiedle w trakcie budowy! Zostało jeszcze 10 domów do wyboru! Jeśli jesteś zainteresowany niniejsza ofertą – nie czekaj – skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Blisko natury i miasta

Kompleks znajduje się zaledwie 10 minut drogi od Marbelli i Puerto Banus, w najlepszym sąsiedztwie: między rezerwatem biosfery UNESCO a ekskluzywną dzielnicą La Zagaleta Country Club & Golf, w której mieszka wielu celebrytów oraz osobistości ze świata polityki i biznesu.

Niezwykłe wnętrza, ekologiczna inwestycja

Dodatkowym atutem tej oferty jest specjalnie dobrane, niestandardowe wyposażenie domów. Dzieła sztuki, luksusowe meble i dodatki zamawiane są u najlepszych projektantów.

Projekt posiadał będzie certyfikat BREEAM, zapewniający o ekologicznym procesie inwestycyjnym i budowlanym, pomagającym chronić zasoby naturalne. Dzięki niemu oferta kupna tej nieruchomości w Hiszpanii jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

🔥 Szczegóły oferty:

  • Sypialnie: 3-4
  • Łazienki: 3-4
  • Pow. domu od 498 m2
  • Tarasy: od 84 m2
  • Działki: od 1.100 m2 do 10.000 m2
  • Cena: od €3,295,000 off plan

👉🏽  Więcej informacji na naszej stronie: https://agnesinversiones.com/nieruchomosci/willa-na-sprzedaz-4-sypialnie-la-quinta-aiv-2026/ 

☎️ Kontakt:

Natalia Genewska

+34 607 331 265

natalia@agnesinversiones.com

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

3 miesiące

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje