Sprzedaż apartamentów w Marbelli West

Szukasz luksusowych apartamentów na sprzedaż? Marbella uważana jest za jedną z najlepszych lokalizacji o wyjątkowej jakości życia i wysokich walorach rekreacyjnych. Dodatkowo Marbella charakteryzuje się mikroklimatem. Zamieszkaj w ekskluzywnym i ekscytującym miejscu położonym w tętniącej życiem południowej Hiszpanii, jakim jest rejon Marbella West, Marbella New Golden Mile!

Przyszłym mieszkańcom oferujemy życie nad wodą z widokiem na skrzące się Morze Śródziemne, a szeroki wybór nowoczesnych apartamentówdogodnej lokalizacji zaspokoją każdy gust i wymagania. W obrębie miasta i jego sąsiedztwie znajduje się aż 26 kilometrów plaż o różnej charakterystyce i unikatowej florze. Oprócz długich spacerów malowniczym wybrzeżem Marbella West, Marbella New Golden Mile oferuje wszystko, co wiąże się z nadmorskim stylem życia. Nowo wybudowany bulwar nadmorski jest perfekcyjny na długie spacery przy plaży. Liczne zabytki, piękne widoki, cytrusowe drzewa, znakomitej jakości pola golfowe i piękne jachty to przyjemności, które możesz podziwiać na co dzień. Apartamenty z widokiem na morze to doskonała inwestycja na przyszłość oraz możliwość wyjazdu na wakacje o dowolnej porze roku. Kupując luksusowy apartament, możesz spełnić swoje marzenie o zamieszkaniu w Hiszpanii, a w przyszłości, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż apartamentu, możesz liczyć na równie wymagającą i wypłacalną grupę zainteresowanych. Miasto i jego optymistycznie nastawieni mieszkańcy oferują wiele atrakcji kulturalnych, handlowych, rekreacyjnych i gastronomicznych, które sprawią, że w Marbelli nigdy nie będzie Ci brakowało rozrywki.

Marbella — miasto przepychu i luksusu

Niektórzy twierdzą, że Marbella West (Marbella New Golden Mile) to jedna z części najbardziej luksusowych kurortów w całej Europie. Swoje wille mają tu gwiazdy show-biznesu, znani sportowcy i tzw. śmietanka towarzyska, po ulicach jeżdżą najpiękniejsze samochody, a w porcie zakotwiczone są jachty milionerów. Wąskie uliczki, liczne restauracje, bary, sklepy — Marbella to miejsce pełne życia i kolorów z atrakcjami do późnych godzin nocnych. Zabytkowa architektura i lokalna kultura sprawiają, że wielu polskich artystów i dziennikarzy również kupuje tutaj swoje domy. Na zakupy można wybrać się do jednego z tutejszych eleganckich butików, w których sprzedawane są produkty od największych projektantów. Jest to także znakomita lokalizacja dla miłośników piłki nożnej, ponieważ mieszący się tutaj klub Marbella FC gra w Segunda División B, trzeciej lidze hiszpańskiej piłki nożnej.

Gdzie kupić luksusowy apartament w Marbelli?

W Agnes Inversiones zajmujemy się sprzedażą stylowych nieruchomości od wielu lat. W zależności od osobistych wymagań znajdziesz tu zarówno luksusowe apartamenty z widokiem na morze i prywatnym basenem, jak i te położone w bardziej ustronnej okolicy, tworzące przytulny zakątek wśród hiszpańskiej zieleni. Ekskluzywne i przestronne apartamenty są idealne do zamieszkania na stałe lub jako dom wakacyjny, który możesz odwiedzić, kiedy tylko chcesz.

Marbella jest jednym z najbardziej poszukiwanych miejsc do zakupu nieruchomości w całym obszarze Costa Del Sol. Tutaj z pewnością znajdziesz propozycję, która jest idealnie skrojona dla Ciebie. Apartamenty w Marbelli West zwana New Golden Mile to świetna okazja inwestycyjna, której nie można przegapić. Pięciogwiazdkowe mieszkanie w Hiszpanii to plan na najlepsze wakacje lub emeryturę pod hiszpańskim słońcem lub home office z widokiem na morze…

6 miesięcy

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje