Nowoczesne apartamenty w Mijas na sprzedaż

Mijas to jedno z tzw. białych miasteczek hiszpańskiej Andaluzji. Jedyne w swoim rodzaju rzędy kredowych domów wykonanych z kamienia, pięknie wkomponowane w podnóża Sierra de Mijas, nie mają swojego odpowiednika nigdzie indziej na świecie. Bliskie sąsiedztwo znanych i lubianych kurortów, jak Kordoba czy Malaga, oraz dogodna lokalizacja na Costa del Sol czyni z Mijas idealne miejsce na wypoczynek oraz doskonały region do inwestycji w luksusowe i nowoczesne apartamenty.

Gdzie kupić apartament?

Mijas, w zasadzie, dzieli się na dwie części: Mijas Costa oraz Mijas Pueblo. Pierwsza z nich to nowoczesne zabudowania, liczne hotele i pola golfowe, bardzo dobra infrastruktura drogowa oraz luksusowe apartamenty idealne do zamieszkania i sezonowego wypoczynku. Z kolei tradycyjne Mijas Pueblo, usytuowane na wzgórzu, zaprasza na beztroskie spacery w zaciszu klimatycznych uliczek, śladami znanych malarzy, pisarzy i poetów. Spokój tego miejsca przepełnia i zachwyca, o czym wiedzą najlepiej mieszkańcy tego białego miasteczka, których jest zaledwie kilka tysięcy.

W Mijas słońce jest zawsze za darmo!

Luksusowe apartamenty w Mijas położone niespełna 20 kilometrów od Marbelli i około 30 km do Malagi to inwestycja na lata w śródziemnomorski klimat idealny dla każdego, niezależnie od wieku, wyjątkową architekturę, góry spotykające się z morzem oraz czyste plaże.

Dogodna lokalizacja czyni z tego miejsca doskonałą bazę wypadową zarówno dla osób poszukujących spokoju i relaksu na łonie natury, jak i wielbicieli aktywnego wypoczynku (m.in. korty tenisowe, pola golfowe, liczne promenady i piaszczyste wybrzeża oraz wiele więcej).

Pobliski masyw górski Pico de Mijas, wyjątkowe zabytki oraz burrotaxis – najpopularniejszy środek transportu w Mijas, który zdobył serca turystów już w latach 50. ubiegłego wieku, to niezapomniane atrakcje warte każdych pieniędzy. 

Sprzedaż luksusowych apartamentów w Mijas

W Mijas góry wchodzą wprost do Morza Śródziemnego, a miejskie ogrody urzekają bujną roślinnością. Apartamenty na sprzedaż w Mijas stanowią komfortowe i luksusowe miejsca wypoczynku w śródziemnomorskim otoczeniu. Budząc się każdego ranka w takich okolicznościach przyrody poczujesz niesamowite pragnienie życia! Tutaj każdy dzień ma swój indywidualny aromat.

Precyzyjnie wykończone nowoczesne apartamenty w Mijas z pięknymi i przestronnymi wnętrzami, basenami, imponującymi ogrodami, łazienkami z jacuzzi oraz tarasami widokowymi to obecnie bardzo  poszukiwane inwestycje na europejskim rynku nieruchomości. Sprzedaż apartamentów w Mijas nie zdarza się co dzień. Pozwól nam trzymać rękę na pulsie w Twoim imieniu i zająć się wszelkimi czynnościami i formalnościami związanymi ze sprzedażą/kupnem nieruchomości w tym regionie Andaluzji.

Pieniądze wprawdzie nie kupią szczęścia, ale na pewno pomogą Ci szukać go w najdogodniejszych miejscach, np. w Mijas! ☺

Czasami musisz się po prostu zrelaksować!

Hiszpańską przygodę czas zacząć!

3 miesiące

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje