+2

R3982873

€ 5 200 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

5

Łazienki

5

Powierzchnia

1081 m2

Taras

265 m2

Działka

1705 m2

Willa na sprzedaż, 5 sypialni, Marbella

Luksusowa współczesna willa na sprzedaż położona pomiędzy Golden Mile a Sierra Blanca. Obecnie w budowie willa ma zostać ukończona w listopadzie 2021 roku. Całkowita powierzchnia willi wynosi 1,081 m2, posadowiona na działce o powierzchni 1,705 m2. Osobliwy projekt architektoniczny po raz pierwszy dostrzegamy przy wejściu, gdzie spektakularne atrium daje dostęp do holu głównego na parterze. Wielkość willi można od razu dostrzec dzięki oświetleniu zalewającemu cały korytarz. Docieramy teraz do salonu, w którym znajduje się otwarta kuchnia i dostęp do zewnętrznego miejsca na grilla, idealne miejsce, aby cieszyć się klimatem Marbelli. W pobliżu tego obszaru znajduje się również sad, w którym w każdej chwili można zaopatrzyć się w świeże warzywa. W pobliżu wejścia znajduje się dwupiętrowa biblioteka oferująca spokojne miejsce do wykładów, nauki lub innych powiązanych zajęć. Na parterze znajdują się dwie sypialnie, każda wyposażona we własną łazienkę. Ganek bez filarów otwiera drogę do ogrodu, wprowadzając nas również do obszernego basenu.
Górne piętro otwiera widok na Gibraltar, Afrykę i Morze Śródziemne. Stąd widać również Puerto Banús i wybrzeże Marbelli. Na tym piętrze znajduje się główna sypialnia ze wspaniałą otwartą łazienką i garderobą. Druga sypialnia z łazienkami również oferuje ten sam widok.
Na kondygnacji piwnicy znajduje się bar, siłownia, sauna, sypialnia z łazienką, pralnia oraz obszerny garaż mogący pomieścić jednocześnie cztery samochody.
Ponadto w willi znajduje się również winda, ogrzewanie podłogowe, zoptymalizowany system klimatyzacji, a także wysokie standardy firmy deweloperskiej z 38-letnim doświadczeniem w budowie luksusowych willi w Marbelli.

Cechy

Orientacja

  • Południowo-zachodnia

Parking

  • Garaż

Basen

  • Prywatny

Widok

  • Morze
  • Ogród

Cechy

  • W pełni wyposażona kuchnia

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje