R2954666

€ 1 890 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

4

Łazienki

5

Powierzchnia

389 m2

Taras

m2

Działka

1770 m2

Willa na sprzedaż, 4 sypialnie, Benahavís

ZACHWYCAJĄCA AMBIORIA
Projekt willi La Alqueria 1 został zainspirowany nowym kalifornijskim stylem. Dom jest rzutowany od wewnątrz na zewnątrz. Pokazuje jego początkową strukturę i materiały, z których jest zbudowany. Architektura podkreśla poziomość poprzez podwieszone platformy.
SNY SIĘ SPEŁNIAJĄ
Oś przezroczystości, którą tworzy basen, podwójne sufity i klatka schodowa, przecina dom, zapewniając jasne i przestronne przestrzenie w ciągu dnia. Ta willa została zaprojektowana przy użyciu najnowszych technik, aby mieć ekologiczny i tani w utrzymaniu budynek. To wyjątkowa okazja do widoków na morze.
ŻYCIE W LUKSUSIE
Każdy element, począwszy od architektury, która nadaje kształt budynkowi, aż po najdrobniejszy szczegół projektu, realizuje tę samą filozofię i używa tego samego języka.
Projekt willi został zaprojektowany z myślą o wizualnym połączeniu domu z krajobrazem. Obszary domu łączą się i dematerializują granice między wnętrzem a zewnętrzem.
TWOJE MARZENIE
Ta dwupoziomowa, przestronna willa na wybrzeżu Costa del Sol zostanie zbudowana przy użyciu wyłącznie najlepszych materiałów. Fasada domu jest wizualnie połączona ruchem klatki schodowej wraz z basenem i strefami relaksu, jakby to był prawdziwy obraz w skali.
PRAWDZIWY RELAKS
Przezroczyste posadzki, przejrzystość i prostota kształtów gwarantują dopływ światła dziennego i dobrą wentylację. Oferujemy szeroką gamę designerskich opraw, które są ostatnim akcentem Twojego nowego domu. Możesz wybierać z nieskończonej listy materiałów zgodnie ze swoim gustem i preferencjami.
PIĘKNE PORANKI
Budzenie się i wchodzenie na prywatny taras od strony południowej to najlepszy sposób na rozpoczęcie kolejnego cudownego dnia w raju. Każdy zakątek willi jest zaprojektowany tak, aby kontemplować morze, w otoczeniu spokoju gór i harmonii krajobrazu.

Cechy

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje