R3877495

€ 539 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

3

Łazienki

2

Powierzchnia

200 m2

Taras

60 m2

Działka

1330 m2

Willa na sprzedaż, 3 sypialnie, Mijas Golf

To świetna okazja w Mijas Golf! Fantastyczna jednopoziomowa willa na działce o powierzchni 1330 m2, gwarantująca całkowitą prywatność! Przestronny wjazd, który zabierze Cię do niezależnych garaży i pięknie zaprojektowanych ogrodów otaczających willę. W obecnym stanie nieruchomość nadaje się do zamieszkania, chociaż można byłoby dokonać pewnych aktualizacji/modernizacji.
Z holu wejściowego masz dużą i przestronną kuchnię z dużą ilością podwójnych szyb i drzwi, które umożliwiają bezpośredni dostęp do tarasu, basenu i ogrodów. Naprzeciw kuchni znajdują się 2 sypialnie dla gości, wszystkie dobrej wielkości z wbudowanymi szafami i łazienką dla gości. Wreszcie kończy się apartamentem głównym i własną łazienką. W sąsiedztwie kuchni wchodzi się do dużego salonu i salonu z otwartym kominkiem, znowu bardzo przestronnym i jasnym, z drzwiami tarasowymi i oknami, które prowadzą na zadaszony taras przy basenie.
Ogród jest absolutnie niesamowity, a drzewa cytrynowe zapewniają cień i prywatność. Z basenu na pole golfowe roztaczają się widoki. Willa, choć przydałaby się jej modernizacja, jest w idealnym stanie !! O wysokim potencjale najmu. Klimatyzacja ciepło/zimno indywidualnie sterowana na pokój. Mijas Golf to bardzo popularna okolica, przy trasie autobusowej, w pobliżu sklepów i udogodnień!
POKAZY GORĄCO POLECAMY !!! FANTASTYCZNA WARTOŚĆ ZA PIENIĄDZE – PRAWDZIWY KLEJNOT !!

Cechy

Ogród

  • Prywatny

Orientacja

  • Południowa

Parking

  • Garaż

Basen

  • Prywatny

Widok

  • Basen
  • Ogród

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje