+44

R3514999

€ 1 300 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

11

Łazienki

6

Powierzchnia

508 m2

Taras

m2

Działka

12000 m2

Willa na sprzedaż, 11 sypialni, Mijas

EQUESTRIAN CENTER z oddzielnym zakwaterowaniem
. Przestronny główny dom
. 2 x oddzielne pokoje do wynajęcia
. Apartamenty z 2 sypialniami i 1 sypialnią
. Apartament z 4 sypialniami
. Stajnie – 13 boksów dla koni
Ten ośrodek jeździecki znajduje się w Mijas Costa, zaledwie 10 minut jazdy do wybrzeża, na wsi z fantastycznymi widokami i doskonałym dostępem do wybrzeża.
Osiedle jest podzielone na dwa odrębne obszary, mieszkania właściciela oraz mieszkania na wynajem i stajnie.
Właściciele obiektów noclegowych na samej górze z niesamowitymi widokami na wybrzeże i góry. Obecni właściciele wynajmowali w przeszłości główny dom i mieszkali w jednym z mieszkań, więc ta nieruchomość jest bardzo elastyczna, aby uzyskać duży dochód z wynajmu, jeśli nowi właściciele chcą to zrobić.
Piękny, tradycyjny hiszpański dziedziniec wita Państwa na terenie posiadłości. Dziedziniec ten jest zaciszny i prywatny i prowadzi do otaczającego go tarasu z przodu posesji, skąd roztaczają się niesamowite widoki na morze. Kiedy wchodzisz do domu, natychmiast zachwycasz się, salon jest wyjątkowo piękny z wysokimi sklepieniami i centralnym kominkiem, co daje poczucie starego coritjo i został zaprojektowany z myślą o tym. Kuchnia została ponownie zaprojektowana i urządzona w tradycyjnym stylu, z dodatkowym luksusem spiżarni. Z kuchni masz dostęp do jadalni w głównym budynku i na główny taras.
Istnieją trzy sypialnie dwuosobowe z dwiema sypialniami z łazienkami. Nieruchomość jest bardzo dobrze zbudowana i daje poczucie bycia w Andaluzji!
Na prawo od nieruchomości znajdują się dwa kolejne pokoje, które są wynajmowane wraz z głównym budynkiem, obecnie pokoje nie mają przyległych łazienek, jest dużo miejsca na dodanie łazienek, jeśli nowi właściciele sobie tego życzą.
Basen i strefa relaksu znajdują się w doskonałej lokalizacji w centrum głównego budynku i wynajmowanych apartamentów, więc oba zestawy zakwaterowania mają dostęp i korzystanie. Bar znajduje się po jednej stronie basenu i jest doskonałym miejscem do relaksu i relaksu z dużą ilością trawiastego, płaskiego ogrodu z subtropikalnymi roślinami wokół basenu do kąpieli.
Apartamenty i stajnie znajdują się w tym samym bloku z przodu basenu. Apartament z 4 sypialniami znajduje się na drugim piętrze, został niedawno odnowiony i jest pełen uroku, taras znajduje się od frontu posesji, skąd roztacza się piękny widok.
Są jeszcze dwa inne mieszkania, które wymagają niewielkiej przebudowy, którą właściciele obecnie podejmują.
Stajnie znajdują się po lewej stronie budynku, są przestronne z wysokimi sufitami. W dolnej części działki znajduje się obszar zagospodarowania terenu, który znajduje się na sąsiedniej działce. Obecni właściciele dzierżawią tę ziemię od sąsiadów. Sąsiedzi są otwarci na pomysł sprzedaży tej ziemi i domu do dodania do osiedla. Dodatkowy dom znajduje się na działce o powierzchni 15 000 m2.

Cechy

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje