+11

R3973597

€ 1 700 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

Łazienki

Powierzchnia

437 m2

Taras

m2

Działka

m2

Komercyjne na sprzedaż, Puerto Banús

Na sprzedaż w Puerto Banús ten duży lokal o powierzchni 437 m2. Znajduje się w samym sercu Puerto Banús, obok głównej alei José Banús i mariny Banús, w okolicy wielu sklepów i dużego napływu ludzi.
Składa się z 5 jednostek, które zostały połączone, tworząc blisko 300 m2 zabudowanej powierzchni, która w ostatnich latach była wykorzystywana jako galeria sztuki. z 20-metrową fasadą z dużymi oknami. Ma parter na poziomie ulicy i kilka antresol, a jego 20-metrowa fasada zapewnia doskonałą ekspozycję od strony ulicy. Wewnątrz znajdują się 4 łazienki, kilka jednostek magazynowych, mała kuchnia, wewnętrzna winda, wyjście awaryjne do części wspólnych urbanizacji.
Znajduje się w bezkonkurencyjnej uprzywilejowanej pozycji w mieście ze względu na turystykę Puerto Banús, doskonałego miejsca na Costa del Sol dla firm o wysokiej pozycji, terenów rekreacyjnych, restauracji, centrów handlowych i innych usług.
Znakomita okazja inwestycyjna ze względu na duże gabaryty i możliwość podziału lokalu, trudna do dorównania w tej cenie!

Cechy

Okolica

  • Blisko miasta
  • Blisko morza
  • Blisko sklepów
  • Marina
  • Na plaży

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje