R3966163

€ 1 800 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

6

Łazienki

4

Powierzchnia

350 m2

Taras

80 m2

Działka

170012 m2

Finca-Cortijo na sprzedaż, 6 sypialni, San Martín de Tesorillo

DUŻY spadek ceny, od 2,5! Cudowna wiejska posiadłość (konie), 6 akademików, bardzo blisko Sotogrande.
Czarnogóra położona jest w samym sercu Doliny Końskiej, której nazwa nie dziwi w krajobrazie zielonych pól i lasów śródziemnomorskich, drzew korkowych i gajów pomarańczowych. Na niezliczonych trasach często można zobaczyć jeźdźców konnych ze względu na 12 boisk do polo w okolicy. Plus piękny i na wpół opuszczony most Eiffla (tak, ten z Wieży). Wszystko to, czysta wieś, dokładnie 15 minut jazdy samochodem od Ke w centrum Puerto de Sotogrande.
Ta nieruchomość znajduje się mniej niż pięć minut spacerem od wykwintnego Hotelu Spa Finca Monasterio. Ma całkowitą powierzchnię 17 hektarów (42 akrów), z głównym domem mającym 16 lat, dobrze utrzymanym io powierzchni wewnętrznej 300 m2, wszystko na jednym piętrze, dla wielu prawdziwy luksus. Posiada również obszerne tarasy, basen i kilka innych przybudówek, w tym 6 boksów dla koni (właściciel miał jednorazowo na polach aż 18 wolnych koni)
Nieruchomość posiada własną studnię i pojemność do 30 000 litrów wody.
Jest podłączony do ogólnego zasilania elektrycznego oraz indywidualnego systemu paneli słonecznych.
Po dotarciu do domu, w połowie niewielkiego wzgórza, wchodzi się bezpośrednio do bardzo dużej części dziennej i jadalnej z kominem i wysokimi sufitami. Prowadzi to na obszerną werandę i basen, z którego roztacza się panoramiczny widok na okolicę… i tylko na okolicę. Po jednej stronie tej obszernej przestrzeni mieszkalnej znajdują się trzy duże sypialnie z dwiema łazienkami. Po drugiej stronie znajduje się główna sypialnia z łazienką i garderobą. Drzwi prowadzą do części usługowej: dużej kuchni z dwoma dodatkowymi pokojami i łazienki, która może pełnić wiele funkcji (kadrowe, magazynowe, biurowe itp.). Łącznie może być do sześciu sypialni i czterech kompletnych łazienek. Zachęcamy do obejrzenia filmu 3d, który pozwala na swobodne poruszanie się po domu.
Specjalistyczna nieruchomość przeznaczona dla kogoś, kto naprawdę kocha wieś, psy i konie… jeśli należysz do tej grupy, z dużym prawdopodobieństwem ją pokochasz. Jesteśmy gotowi, aby Ci pokazać.

Cechy

Kategoria

  • Inwestycja
  • Luksusowy
  • Zmniejszona cena

Basen

  • Prywatny

Okolica

  • Blisko miasta
  • Blisko morza

Widok

  • Panoramiczny

Cechy

  • Klimatyzacja
  • Kominek
  • W pełni wyposażona kuchnia

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje