R3583702

€ 530 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

3

Łazienki

2

Powierzchnia

200 m2

Taras

50 m2

Działka

25680 m2

Finca-Cortijo na sprzedaż, 3 sypialnie, San Martín de Tesorillo

*** Finca z ogromną działką o powierzchni 25600 m2 (2,5 hektara) *** Położona między Polo Club a Hotelem Monasterio *** Duża willa wiejska o powierzchni 250 m2 *** Ze wszystkimi mediami *** Legalny dostęp do strumienia wody *** Tysiące drzew owocowych (+ 900 drzew pomarańczowych, + 200 awokado) *** System podlewania *** Drzewa można częściowo usunąć, aby służyć do innych celów *** Doskonałe miejsce do wypoczynku na wsi lub B&B *** Tylko 10 minut do plaży i Sotogrande * **
Duża Finca w San Martin Del Tesorillo z ogromną działką o powierzchni 25 600 m2 (2,5 hektara), która obejmuje dużą wiejską willę o powierzchni 250 m2 i ogromny sad drzew owocowych (ponad 900 pomarańczy i 200+ awokado). Jest to doskonała okazja jako miejsce na wypoczynek na wsi lub jako potencjalny biznes (istniejące drzewa są lukratywne lub może to być B&B lub inny rodzaj przedsięwzięcia turystycznego).
Jest strategicznie zlokalizowany, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od plaży i Sotogrande, bardzo blisko Polo Club i Luxury Hotel Monasterio.
Willa z 3 sypialniami jest przestronna i może zostać legalnie zreformowana. Posiada przestronne sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię, salon i dużą werandę.
Nieruchomość jest dobrze utrzymana, a właściciele niedawno zainstalowali nowy system nawadniania o wartości 24 000 euro.
Nieruchomość korzysta również z koncesji na pobór wody z lokalnego potoku (co jest bardzo ważne i niewiele obiektów cieszy się uznaniem).
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub umówić wizytę.

Cechy

Kategoria

  • Inwestycja

Ogród

  • Prywatny

Orientacja

  • Południowa

Parking

  • Prywatny

Okolica

  • Blisko miasta

Widok

  • Ogród

Cechy

  • Kominek
  • W pełni wyposażona kuchnia

Ochrona

  • Kompleks ogrodzony

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

6 miesięcy

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje