R2524943

€ 475 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

2

Łazienki

1

Powierzchnia

188 m2

Taras

260 m2

Działka

630 m2

Finca-Cortijo na sprzedaż, 2 sypialnie, Selwo

Ta nieruchomość jest oferowana na sprzedaż jako projekt oferujący przyszłym właścicielom kilka opcji.
WŁASNOŚĆ:
Pierwotnie posiadająca 200 miejsc restauracja ta nieruchomość została przekształcona przez obecnych właścicieli w bar / restaurację z mieszkaniami.
Można by go jednak przekształcić w bardzo dużą willę mieszkalną / finca z dużymi tarasami zewnętrznymi (jest klasyfikowana jako nieruchomość miejska) lub zmodernizować, aby prowadzić działalność handlową jako lokalna firma, lub rzeczywiście można całkowicie zmienić istniejący ślad budynku. zabudowane w jedną dużą lub więcej nowych jednostek mieszkalnych.
Obecnie część dzienna składa się z dużego salonu (z kominkiem) prowadzącego do 2 przestronnych sypialni dwuosobowych. Z salonu wchodzi się do małego baru z piecem opalanym drewnem i tylnym dostępem do męskich / damskich toalet. Przylega on do głównego baru i ma dostęp do ogromnego tarasu przedniego, z jednej strony zadaszonego, a pozostałego z dodatkowym miejscem do siedzenia na zewnątrz i dużym miejscem do grillowania. Zza baru jest dostęp do kuchni / strefy przygotowawczej, prowadzącej do dużej powierzchni magazynowej i rodzinnej łazienki.
Obszary zewnętrzne obejmują również długi ogródek prowadzący do małego bocznego ogrodu. Wzdłuż nieruchomości znajduje się również duży parking wychodzący na lokalną drogę.
LOKALIZACJA:
Nowa Złota Mila w Esteponie to nazwa nadana obszarowi między San Pedro del Alcantara a Esteponą. Ten obszar jest interesujący sam w sobie. Składa się z wielu społeczności położonych po obu stronach nadmorskiej autostrady, istnieje wiele interesujących miejsc, w tym zarówno plaża, jak i golf, które są popularne zarówno wśród mieszkańców, jak i osób, które nie są mieszkańcami. Pola golfowe obejmują El Paraiso i Atalaya, które są otoczone wysokiej jakości willami i apartamentami, z których wiele ma wspaniałe widoki na wybrzeże. Park przyrody i dzikiej przyrody Selwo Aventura jest główną atrakcją turystyczną na New Golden Mile. Idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, jest warte odwiedzenia i zapewni niezapomniany dzień.
Estepona jest często nazywana Perłą Costa del Sol. Chociaż na wybrzeżu Costa del Sol jest wiele pięknych miast i wiosek, Estepona z pewnością wygrałaby nagrodę za „prawdziwą Hiszpanię” i „najbardziej atrakcyjne miasto”. Estepona to tętniące życiem, ale spokojne hiszpańskie miasto nadmorskie, wystarczająco blisko wszystkich „zgiełku i kłopotów” na pozostałym wybrzeżu Costa del Sol. Dzięki centralnemu położeniu Estepony, można łatwo dotrzeć do innych miejsc, takich jak Marbella, Tarifa i Sewilla, a nawet do Afryki. Ludzie ogólnie oceniają Esteponę jako najbardziej relaksujące i najbardziej urokliwe miejsce na wakacje na Costa del Sol. Nic więc dziwnego, że ludzie, którzy odkryli Esteponę w ciągu ostatnich kilku lat, czują się bardzo komfortowo iw wielu przypadkach decydują się tu na zakup (drugiego) domu. Stare miasto Estepony to tętniące życiem i klimatyczne centrum, a wybrzeże jest jednym z nielicznych nadmorskich miast, którym udało się zachować swój urok i charakter „pueblo”, pomimo naporu turystów. Znajdują się tu wszystkie obiekty turystyczne, w tym hotele, restauracje, obiekty rekreacyjne i kulturalne oraz sklepy. Z drugiej strony liczne uliczne kawiarnie i bary tapas nadal serwują tradycyjne hiszpańskie przysmaki, a wąskie uliczki wydają się bardziej odpowiednie dla koni niż dla samochodów. W Esteponie znajdziesz również niezwykłe sklepy i winiarnie, w których najmniej się tego spodziewasz, a wszystkie są bardzo zachęcające, bardzo przyjazne i bardzo tanie!
ODLEGŁOŚCI:
Przybliżone odległości to:
Estepona – 10 KM
San Pedro – 10 km
Puerto Banus – 13 km
Marbella – 20 KM
Wioska Benahavis – 30 km
Ronda – 60 KM
Lotnisko w Maladze – 70 km
Granada – 210 KM
STRESZCZENIE:
Finca – Cortijo, Selwo, Costa del Sol.
2 sypialnie, 1 łazienka, zabudowany 188 m², taras 260 m², ogród / działka 630 m².
Otoczenie: Rustykalne, Blisko do golfa, Blisko morza.
Orientacja: wschodnia.
Stan: dobry.
Kontrola klimatu: kominek.
Widoki: góry, kraj, dziedziniec.
Wyposażenie: zadaszony taras, prywatny taras, telewizja satelitarna, ADSL / WIFI, spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze, restauracja na miejscu.
Meble: opcjonalne.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny.
Bezpieczeństwo: system alarmowy.
Parking: otwarty.
Media: prąd, woda pitna, telefon, gaz.
Kategoria: Odsprzedaż.

Cechy

Ogród

  • Prywatny

Okolica

  • Blisko morza

Cechy

  • Kominek
  • W pełni wyposażona kuchnia

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje