R2984249

€ 75 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

Łazienki

Powierzchnia

m2

Taras

m2

Działka

385 m2

Działka na sprzedaż, Mijas

WSPANIAŁA DZIAŁKA W ODLEGŁOŚCI CHODZENIA DO FUENGIROLA I ZAMKNIĘCIE IDYLLICZNEJ BIAŁEJ UMYWANEJ WIOSKI MIJAS, ORAZ TYLKO ODRZUT KAMIENIA Z LOKALNEGO PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO Z DUŻYMI UDOGODNIAMI W POBLIŻU, TAKICH JAK SKLEPY, RESTAURACJE I WIĘCEJ! DZIAŁKA MIESZKALNA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 35%!
Zalecamy przeglądanie!
Fuengirola znajduje się zaledwie 25 km na zachód od Malagi i jest łatwo dostępna samochodem, autobusem lub pociągiem i jest popularną dzielnicą turystyczną i mieszkalną. Fuengirola liczy 75 953 mieszkańców ze średnią roczną temperaturą 18 stopni i średnimi rocznymi opadami 570 mm. Głównym powodem jego popularności jest położenie i bliskość kurortów Benalmadena i Torremolinos na wschodzie oraz oddalonych o nieco ponad 35 km kurortów Mijas Costa i Marbella na zachodzie. Ma również 8 km linii brzegowej, z czego większość to nieprzerwane plaże, z których 7, z których jedna jest oznaczona Błękitną Flagą.
Obszary Los Boliches i Torreblanca są same w sobie ruchliwe, ale oferują mniej szybsze tempo życia. Główne ulice i boczne uliczki w Los Boliches zapewniają obżarstwo małych barów, restauracji oferujących nie tylko międzynarodowe napoje i kuchnię, ale także wysokiej jakości lokalnych produktów i mają swoją własną tożsamość. Torreblanca jest bardzo zorientowana na linię frontu, ale nie do skrajności w sąsiednich obszarach, gdzie siedzenie przy drinku lub posiłku z widokiem na Morze Śródziemne jest zwyczajowym aktem. Oba te obszary mają stację kolejową.
Mijas Pueblo lub znane lokalnie jako biała wioska znajduje się u podnóża gór Mijas na wysokości 428 m nad poziomem morza. Wioska zapewnia jedne z najbardziej oszałamiających i zapierających dech w piersiach widoków na okolicę, aż do wybrzeża, w głąb lądu i skalistego krajobrazu.
Wieś jest bardzo popularna nie tylko wśród turystów odwiedzających wioskę na jeden dzień lub na wakacje, ale także mieszkańców okolicznych miejscowości. Atrakcją Mijas Pueblo jest autentyczność, którą wioska zapewnia hiszpańskiemu stylowi życia, od brukowanych ulic, bielonych ścian i szeregu rzemieślniczych sklepów i butików po wiele tradycyjnych festiwali obchodzonych z głównego placu (placu) znajdującego się w centrum wioski .
Działka mieszkaniowa, Mijas, Costa del Sol.
Ogród / Działka 385 m².
Otoczenie: Mountain Pueblo, Blisko sklepów, Blisko morza, Blisko miasta, Urbanizacja.
Orientacja: zachodnia.
Widoki: Góra, Country, Urban, Street.
Kategoria: Okazja, Odsprzedaż.

Cechy

Kategoria

  • Okazja

Okolica

  • Blisko miasta
  • Blisko morza
  • Blisko sklepów
  • Dzielnica w górach

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

6 miesięcy

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje