R3963775

€ 90 000 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

Łazienki

Powierzchnia

m2

Taras

m2

Działka

212233 m2

Działka na sprzedaż, Marbella

NIE PROMUJ ANI NIE PUBLIKUJ NA ŻADNYM PORTALU!!!
SPRZEDAŻ DZIAŁKI Z PROJEKTEM HOTELU SPORTOWEGO!
Działka o powierzchni 212,233 m2 (21 ha) została nabyta jako grunt rolny. Witryna znajduje się na granicy miast Marbella i Estepona, trzy kilometry od plaży, a także 7 minut jazdy od jednego z najbardziej znanych i popularnych miejsc w Marbelli – Puerto Banus. Idealnie płaska, praktycznie nie wymaga niwelacji i kosztownych inwestycji, ponieważ znajduje się w obszarze bezpośredniego sąsiedztwa z rozwiniętą infrastrukturą (droga, linia energetyczna, kanalizacja, woda, w tym możliwość podłączenia do wodociągu technicznego dla parku), w połączeniu z niepowtarzalnym klimatem czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym.
Ponadto najważniejsze jest to, że ta strona jest objęta Programem Innowacji i przechodzi procedurę przekwalifikowania na budowę kompleksu hotelowego najwyższej kategorii, który nie ma obecnie odpowiednika na terenie Hiszpanii. Projekt realizowany jest z absolutnym zainteresowaniem, a co za tym idzie przy pełnym wsparciu lokalnej administracji.
Projekt będzie obejmował kompleks hotelowy (maksymalna powierzchnia 50 000 m2 bez piwnic), ogromny park i inne konstrukcje pomocnicze niezbędne do wysokiej jakości i multidyscyplinarnej obsługi wczasowiczów.
Tym samym przybliżone terminy uzyskania ostatecznej przekwalifikowania działki przewidziane są na październik-listopad 2021 r.

Cechy

Kategoria

  • Inwestycja
  • Luksusowy

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje