R3456781

€ 673 775

Rodzaj

Region

Sypialnie

Łazienki

Powierzchnia

m2

Taras

m2

Działka

1347 m2

Działka na sprzedaż, Benahavís

Na sprzedaż ostatnie 4 działki w La Quinta de Marbella, skonsolidowana urbanizacja willi w obrębie La Quinta Golf & Spa Resort. Bardzo blisko wszystkich usług i udogodnień La Quinta (siłownia, spa, restauracje, hotel 5 * Westin La Quinta, pola golfowe, sklep itp.), A także przyszłego obszaru rekreacyjnego Real de La Quinta (jezioro i sztuczna plaża ), korty do tenisa i padla, akademia golfa itp.). Uprzywilejowana lokalizacja, zaledwie dziesięć minut jazdy od Puerto Banús, plaży i San Pedro oraz piętnaście od Marbelli.
Nasi rezydenci w naszym ośrodku mają dostęp do usług naszego Działu Obsługi Klienta oraz karty VIP La Quinta, która oferuje specjalne warunki w różnych usługach w okolicy.
Należy zaznaczyć, że działki położone są w najwyższym punkcie, w ślepej uliczce, dzięki czemu cieszą się dużą prywatnością. Ponadto działki mają bardzo dobre widoki na góry / morze. Ceny wahają się od 673 775 euro za działkę o powierzchni 1 347,55 mkw., Do 906 400 euro za największą z czterech o powierzchni 1812,80 mkw.
Forma płatności jest następująca: do rezerwy 10% plus VAT. Reszta w momencie pisania miesiąc później.

Cechy

Kategoria

  • Inwestycja

Ochrona

  • Kompleks ogrodzony

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje