R2220044

€ 245 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

Łazienki

Powierzchnia

561 m2

Taras

m2

Działka

4600 m2

Działka na sprzedaż, Benahavís

Ta działka mieszkalna (budowlana) zwrócona w kierunku południowo-zachodnim na sprzedaż znajduje się na pięknej posiadłości.
Ta spektakularna posiadłość położona jest w osłoniętej dolinie wysoko na wzgórzach gminy Benahavís, słynącej z wiejskiego piękna, uroku i kulinarnych przysmaków. Raj czekający na odkrycie.
Oferując niezrównane widoki na Morze Śródziemne, Gibraltar i afrykańskie wybrzeże, ta ekskluzywna osiedle mieszkaniowe cieszy się wspaniałą przyrodą, otoczoną dramatycznym pasmem górskim, bujną roślinnością i bulgoczącymi strumieniami. Ale jesteś daleki od izolacji. Wybrzeże jest tylko 15 minut jazdy od hotelu, z pięknymi plażami i wspaniałymi kurortami Puerto Banús i Marbella, gdzie można znaleźć mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu, ekskluzywne kluby plażowe, butiki, wyśmienitą kuchnię i ekscytujące życie nocne. Jest również tylko 45 minut jazdy od międzynarodowych lotnisk w Maladze i Gibraltarze, dzięki czemu jest łatwo dostępny z Europy i nie tylko.
Posiadłość oferuje bezprecedensową różnorodność możliwości życiowych, w tym malowniczą andaluzyjską wioskę, składającą się z wyjątkowych kamienic i wspaniałych willi.
Jest to ekskluzywny wiejski adres z prywatnością, całodobową ochroną, spokojem i najbardziej naturalnym otoczeniem, to osiedle jest o krok od innych.

Cechy

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

3 miesiące

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje