R3302749

€ 1 100 000–1 400 000

Rodzaj

Dom

Region

Sypialnie

3–5

Łazienki

2–4

Powierzchnia

180–332 m2

Taras

30–60 m2

Działka

509–608 m2

Polecana nieruchomość

Dom na sprzedaż, 5 sypialni, La Cala de Mijas

Deweloper przedstawia nowe osiedle przestronnych i jasnych, luksusowych willi na otwartym planie z widokiem na morze, unikalnej nieruchomości na zamówienie, każda willa może być zaprojektowana z różnymi opcjami konfiguracji, aby stworzyć idealny dom z 3 lub 4 sypialniami i dużą piwnicą poziom z samodzielnym mieszkaniem z naturalnym oświetleniem i niezależnym wejściem wraz z prywatnym parkingiem podziemnym na 2 samochody i komórką lokatorską.
Zbudowany z najwyższą jakością w każdym szczególe, istnieje możliwość modyfikacji przestrzeni wewnętrznych do potrzeb klienta, bardzo nowoczesny i nowoczesny design z 3 różnymi wzorami do wyboru.
Parter: Przestronne otwarte przestrzenie, które prowadzą na duży zadaszony taras, ogród i prywatny basen, z możliwością otwartej lub zamkniętej kuchni, a nawet opcją dodatkowej sypialni z łazienką, również na tym poziomie toaleta dla gości być znalezionym.
Piętro: W zależności od potrzeb rodziny proponujemy konfiguracje 2 lub 3 sypialni. Z rzeczywistym zestawem otrzymasz 3 sypialnie z 2 łazienkami. Dwie sypialnie będą miały dostęp do dużego tarasu, z którego roztacza się widok na morze. W głównej sypialni znajduje się garderoba i łazienka.
Poziom piwnicy: Dzięki niezależnemu wejściu ten poziom może oferować samodzielne, niezależne mieszkanie z prywatną łazienką i pralnią lub dowolną inną konfiguracją, taką jak sala gimnastyczna lub strefa rozrywki. Powstanie również duży parking podziemny, który zmieści 2 samochody, maszynownia oraz obszerna powierzchnia magazynowa.

Cechy

Orientacja

  • Południowo-zachodnia

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje