R3596660

€ 349 000

Rodzaj

Dom

Region

Sypialnie

4

Łazienki

3

Powierzchnia

128 m2

Taras

200 m2

Działka

327 m2

Dom na sprzedaż, 4 sypialnie, Mijas Golf

Spektakularny dwuwiersz w uprzywilejowanej okolicy Mijas Golf. Calle Madrid 5, Villa 18. Znajduje się na zamkniętym osiedlu z ogrodami i basenami komunalnymi.
Nieruchomość w idealnym stanie zachowania, została niedawno odnowiona. Został zbudowany z najwyższej jakości materiałów, marmurowe posadzki, podwójne szyby w oknach, klimatyzacja, posiada własne panele słoneczne, wbudowane szafy, wannę z hydromasażem itp. Składa się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 327m2.
Do domu wchodzimy z ładnego patio z miejscem na samochód, na parterze znajduje się hol prowadzący do pięknej niezależnej kuchni, przed wejściem duży salon, wyposażony w kominek i duże okna, toaleta i sypialnia. Zarówno salon, jak i pokój mają bezpośredni dostęp do jednego z tarasów oferowanych przez tę nieruchomość. Otwarte widoki i ogrody społeczności.
Na środkowym piętrze mamy dwie sypialnie z łazienkami, obie z balkonami i widokami.
Na parterze znajduje się sypialnia z przeznaczeniem biurowym, piękna toaleta, pralnia, dodatkowo w pełni wyposażona kuchnia oraz duży taras z miejscem do grillowania.
Należy zaznaczyć, że na tej ostatniej kondygnacji jest niezależny dostęp z miejsca na grilla do całej dolnej części domu. Jest to otwarta powierzchnia 90m2 i przybliżona wysokość 6m, więc ma wiele możliwości.
Zdecydowanie dom, w którym można się bawić całą rodziną.
Jeśli chcesz umówić się na spotkanie, skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie Ci pomogę!
GP1

Cechy

Stan

  • Doskonały

Parking

  • Prywatny

Basen

  • Wspólny

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje