+15

R3366382

€ 529 000

Rodzaj

Dom

Region

Sypialnie

4

Łazienki

3

Powierzchnia

282 m2

Taras

63 m2

Działka

m2

Dom na sprzedaż, 4 sypialnie, Calahonda

NOWOCZESNA KAMIENICA NAROŻNA Z 4 ŁÓŻKAMI Z ODDZIELNYM APARTAMENTEM – Doskonała okazja do posiadania wyjątkowego domu z 4 łóżkami w małej społeczności mieszkaniowej w ekskluzywnej dzielnicy Calahonda. Nieruchomość została gruntownie wyremontowana w wysokim standardzie i wyposażona w nowoczesne i stylowe wyposażenie.
Teraz oglądam!
Zbudowane na 3 poziomach, główne piętro ma imponujący sufit o podwójnej wysokości, który nadaje posiadłości urocze wrażenie górskiego domku, w którym jest przestrzeń i jasność. Kuchnia na otwartym planie, połączona z jadalnią i częścią wypoczynkową, która prowadzi na podwójny taras, na którym można cieszyć się słońcem od rana do wieczora. Dalej na tym poziomie są 2 sypialnie ze wspólną łazienką i kominkiem.
Na drugim poziomie znajduje się duża główna łazienka z jacuzzi oraz własny taras z widokiem na morze. Ale prawdziwą unikalną cechą tej nieruchomości jest samodzielne mieszkanie na dolnym poziomie domu. Świetny pod inwestycję pod wynajem, ponieważ posiada własny salon/pokój gier ze stołem bilardowym, w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę oraz bezpośredni dostęp do ogrodu.
Obok głównej nieruchomości znajduje się połączony prywatny garaż na 1 samochód i miejsce na jeszcze jedno na zewnątrz. Świetna nieruchomość do wszystkich zastosowań!

Cechy

Ogród

  • Prywatny
  • Wspólny

Orientacja

  • Południowa

Parking

  • Garaż

Basen

  • Wspólny

Cechy

  • W pełni wyposażona kuchnia

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje