R3509230

€ 1 090 000–1 290 000

Rodzaj

Dom

Region

Sypialnie

4

Łazienki

4

Powierzchnia

225–231 m2

Taras

65–106 m2

Działka

62–261 m2

Dom na sprzedaż, 4 sypialnie, Benalmádena

Nowy projekt: ceny od 1.090.000 € do 1.290.000 €. [Sypialnie: 4] [Łazienki: 4] [Wielkość zabudowy: 287m2 – 492m2].
INSPIRACJA
To, co masz w rękach, to coś więcej niż dokumentacja dotycząca nieruchomości, to katalog dzieł sztuki.
Zanim opowiemy o wszystkich zaletach naszego produktu, chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym postrzeganiem tego, czym jest dzieło sztuki. Dla nas dzieło sztuki jest kompilacją ciężkiej pracy, wrażeń i inspiracji, aby dać odbiorcy przesłanie pełne intencji, które wyzwala reakcję i pozostawia go bez słowa.
ŚWIATŁO I KOLOR
Zaprojektowaliśmy nasze wille jako katalizatory przekształcające światło w kolory, z imponującymi widokami na Morze Śródziemne, skierowane w stronę słońca i stylem konstrukcyjnym, w którym priorytetem są duże okna, które przepuszczają promienie słoneczne.
DOŚWIADCZENIE I H20
Nasze życie, podobnie jak sztuka, powinno odzwierciedlać życiowe doświadczenia, które tworzymy. Ten rozwój został zaprojektowany, aby pomóc Ci stworzyć najlepsze doświadczenia życiowe dla Ciebie i osób wokół Ciebie.
Woda jako siła napędowa doświadczeń. Dlatego każda willa będzie miała dwa baseny, jeden z nich będzie basenem bez krawędzi, z którego można cieszyć się podczas cieplejszych miesięcy, a drugi z zadaszeniem, aby kontynuować opowiadanie historii zanurzonych w płynie esencji.
MATERIAŁ
Obiekt staje się dziełem sztuki, autor wybrał najlepszy materiał do jego realizacji. Nie możemy zaprezentować „dzieła sztuki” nie zwracając uwagi na najdrobniejszy szczegół, od jego serca, cementowanego izolowanymi stopami i ciągłą płytą żelbetową, po elewacje ocieplone (SYSTEM SATE).
DZIEŁO SZTUKI
Te rozwiązania zostały zaprojektowane zgodnie z zasadą komfortu-ekskluzywności i łączą w sobie wzornictwo, równowagę i najnowsze trendy, a także elegancję i wszechstronność.
Przemyślane domy wypełnione życiem i wyjątkowymi chwilami, obszerne przestrzenie i widoki na morze otoczone naturalnym otoczeniem sprawiają, że każda willa jest dziełem sztuki.

Cechy

Kategoria

  • Nowa budowa

Ogród

  • Prywatny

Orientacja

  • Południowo-wschodnia

Parking

  • Prywatny

Basen

  • Prywatny

Okolica

  • Blisko morza

Widok

  • Morze

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje