R3393283

€ 1 650 000–1 990 000

Rodzaj

Dom

Region

Sypialnie

4

Łazienki

3

Powierzchnia

190–196 m2

Taras

121–134 m2

Działka

500–527 m2

Dom na sprzedaż, 4 sypialnie, Benahavís

Nowy projekt: ceny od 1 650 000 EUR do 1 890 000 EUR. [Sypialnie: 4] [Łazienki: 3] [Wielkość zabudowy: 694m2 – 708m2].
BUDOWA ROZPOCZĘTA
POJĘCIE
Od samego początku wiedzieliśmy, że będzie to naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny projekt, zaprojektowany specjalnie dla Ciebie. Autentyczna filozofia życia odzwierciedlona w domach XXI wieku z doskonałym połączeniem nowoczesności z istotą najlepszych materiałów. Naszym pomysłem było stworzenie zrównoważonych domów, które są w zgodzie z naturą. Powrót do organicznego i ekologicznego stylu życia, w którym możesz cieszyć się własnym ogrodem warzywnym i uprawiać naturalne produkty, zgodnie z radą i wskazówkami doświadczonych rolników.
ISTOTA RÓWNOWAGI
Te trzynaście wyjątkowych willi o najlepszych możliwych cechach zostało zaprojektowanych przez prestiżową firmę architektoniczną González & Jacobson, która uczyniła każdą nieruchomość autentycznym dziełem sztuki, wykorzystując materiały, które ukazują ich duszę, zapewniają ciepło i dopełniają architekturę. Co więcej, ogrody tego osiedla odzwierciedlają zamiłowanie Laury Pou do kształtowania krajobrazu, zawsze w pogoni za pięknem, innowacjami i odpowiedzialnością za środowisko.
BĄDŹ WYŁĄCZNY
ZAMKNIĘCIE KRĘGU
Ten rozwój został zaprojektowany, abyś mógł cieszyć się wszystkimi zmysłami. Niesamowite widoki, jego projekt, ponad 5000 m² zadbanych przestrzeni z ogrodami i sadami, basenami i pergolami. To naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami, a jednocześnie zaledwie rzut kamieniem od kosmopolitycznych miast ze wszystkimi świadczonymi przez nie usługami. Ten rozwój to ekologiczne płuco w sercu Costa del Sol.
BĄDŹ ORGANICZNY
OGRODY WARZYWNE
Ogrody warzywne na tym osiedlu są zaprojektowane tak, abyś mógł z nich korzystać w dowolny sposób: uprawiać je samemu, uzyskać fachową poradę lub po prostu cieszyć się zbiorami od razu. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się świeżością natury, gotować ze składników z własnego ogrodu, delektować się produktami, które znajdziesz w ogrodzie i wdychać ich aromat.
BĄDŹ ZABAWNY
COSTA DEL GOLF
Costa del Sol jest znane na całym świecie jako punkt odniesienia pod względem pól golfowych w Hiszpanii, zarówno pod względem ilości, jak i jakości. Z ponad 70 polami golfowymi jest wiodącym miejscem w Europie dla miłośników tego sportu. Osiedle położone w sercu golfowego kraju, otoczone jest jednymi z najlepszych pól golfowych na wybrzeżu.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
W tym rozwoju jakość jest wyczuwalna w każdym szczególe. Na przykład podłogi z płytek na dużą skalę, łazienki i armatura oraz obszary zewnętrzne. Wysoka jakość i naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, to esencja Twojego nowego domu.
COSTA DEL SOL. MIEJSCE DO ŻYCIA
Niewątpliwie jedno z najbardziej pożądanych miejsc na całym świecie, w którym można cieszyć się najlepszym klimatem w Europie ze średnią roczną temperaturą 20 ° C i ponad 300 słonecznymi dniami w roku, co zapewnia wiele korzyści dla zdrowia, zarówno fizycznych i mentalny.
Kilka informacji o tym uprzywilejowanym obszarze Andaluzji:
– 185 km linii brzegowej
– 124 plaże
– 15 marin
– ponad 63 pola golfowe
BENAHAVÍS
Góruje nad krajobrazem ze swojego wzniesienia, oferując najlepsze widoki na morze i całą prywatność i ekskluzywność, której potrzebujesz. Otoczony jednymi z najlepszych pól golfowych na Costa del Sol, takimi jak Atalaya Golf & Country Club, Paraiso Golf, Guadalmina i Los Arqueros, ten kompleks jest idealnym miejscem do chłonięcia natury i samej istoty Morza Śródziemnego.

Cechy

Kategoria

 • Budowa planowana
 • Luksusowy
 • Nowa budowa

Stan

 • Nowy budynek

Ogród

 • Prywatny

Orientacja

 • Południowo-wschodnia

Parking

 • Prywatny

Basen

 • Prywatny

Okolica

 • Miasto

Widok

 • Basen
 • Morze
 • Ogród
 • Panoramiczny

Cechy

 • Klimatyzacja
 • W pełni wyposażona kuchnia

Ochrona

 • Kompleks ogrodzony

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

6 miesięcy

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje