+35

R3984637

€ 1 495 000

Rodzaj

Dom

Region

Sypialnie

3

Łazienki

3

Powierzchnia

534 m2

Taras

152 m2

Działka

m2

Dom na sprzedaż, 3 sypialnie, Sierra Blanca

Fantastyczny 3 sypialnie 3 łazienki Współczesna kamienica w ekskluzywnej luksusowej inwestycji Meisho Hills. Dobrze położony w obrębie osiedla, aby cieszyć się maksymalną prywatnością, widokami na zieloną strefę wsi.
Ta narożna kamienica w zabudowie bliźniaczej ma 3 sypialnie, każdy z indywidualnie zaprojektowaną, współczesną łazienką i przestronnym salonem.
Ponad 400m2 powierzchni mieszkalnej, zaprojektowanej w ultranowoczesnym układzie, z maksymalnym wykorzystaniem światła i przestrzeni. Spektakularny taras na dachu o powierzchni ponad 102m2 i panoramicznym widokiem na morze. Duży parter częściowo zadaszony taras wychodzący z kuchni i części dziennej, dający kolejne 100 m2 stylowej przestrzeni na zewnątrz.
Dom posiada dużą ilość przestrzeni flexi – w obszarach od poziomu piwnicy, parteru i ostatniej kondygnacji, co pozwala na dalszą kreatywną aranżację. Nowy właściciel mógłby korzystać z tych elastycznych przestrzeni na wiele sposobów – na przykład z kina domowego i prywatnego miejsca pracy/biura/gabinetu. Dodatkowa sypialnia .. Do wyboru są liczne.
Nieruchomość korzysta z posiadania prywatnego garażu na 2 samochody z elektrycznymi drzwiami uchylnymi, który znajduje się bezpośrednio pod domem i ma prywatny dostęp do domu. W piwnicy znajdują się 2 duże komórki lokatorskie. Jeden jest na tyle duży, że można go przekształcić w kino domowe lub pokój zabaw.
Meble można dołączyć do osobnej negocjacji.
Nieruchomości Meisho Hills zapewniają wysokie dochody z wakacji i wynajmu długoterminowego i są bezkonkurencyjną inwestycją!
FUNKCJE:
• KLIMATYZACJA
• OGRZEWANIE PODŁOGOWE
• DEMOTYKA
• STYLOWA KUCHNIA Z ODDZIELNYM POKOJEM GOSPODARCZYM
• 2 PIEKARNIKI – WSZYSTKIE URZĄDZENIA BOSCH

Cechy

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje