+16

R3978364

€ 85 000

Rodzaj

Dom

Region

Sypialnie

3

Łazienki

1

Powierzchnia

104 m2

Taras

19 m2

Działka

9 m2

Dom na sprzedaż, 3 sypialnie, Casares

Dom do sprzedania w centrum Casares, o krok od parkingu i otoczony wszelkiego rodzaju usługami.
Położony na rogu jednej z najbardziej centralnych ulic Casares, dom posiada mały salon przy wejściu, który daje dostęp do dużej jadalni i kuchni domu. Z salonu jest również wyjście do starego domu, który wymaga gruntownej renowacji, z wyjściem na małe patio o powierzchni 9m2.
Dzięki reformie ten dom można dobudować do salonu i zamienić go w bardzo przestronną przestrzeń.
Na piętrze domu znajdują się 2 sypialnie, z których jedna jest bardzo przestronna z szafami wnękowymi oraz w pełni wyposażoną łazienką z wanną.
Na drugim piętrze znajduje się mała jednoosobowa sypialnia i pralnia, z której można przejść na duży taras o powierzchni 17 m2, który ma dom.
Taras jest przestronny, z pięknym widokiem na stare miasto, wąskie uliczki, XIII-wieczny mauretański zamek i dolinę Genal.
Dom jest narożny, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia mają naturalne światło i piękne widoki, a także jest zorientowany na południe.
Z tarasu domu można zobaczyć jeden z najbardziej spektakularnych zachodów słońca, a nocą można zobaczyć piękne światła, które zdobią ruiny starego średniowiecznego zamku.
Mimo, że dom wymaga prac remontowych, doskonale nadaje się do zamieszkania i ma duży potencjał ze względu na bliskość parkingu.

Cechy

Stan

  • Do odbudowy

Orientacja

  • Południowa

Okolica

  • Blisko sklepów
  • Dzielnica w górach
  • Wieś

Widok

  • Panoramiczny

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje