R3424711

€ 1 325 000–1 580 000

Rodzaj

Dom

Region

Sypialnie

3

Łazienki

3

Powierzchnia

371–484 m2

Taras

3–4 m2

Działka

264–512 m2

Dom na sprzedaż, 3 sypialnie, Benahavís

Nowy projekt: ceny od 975 000 € do 1 390 000 €. [Sypialnie: 3] [Łazienki: 3] [Wielkość zabudowy: 365m2 – 484m2].
Ten projekt jest całkowicie unikalną koncepcją, z naciskiem na najnowocześniejszy projekt i zgodnym z absolutnym luksusem wymaganym przez wymagającego klienta Ustaw we własnych, bezpiecznych i zadbanych ogrodach. Willa oferuje najwyższy poziom automatyki domowej. Co zapewnia właścicielom domów bezpieczeństwo i wygodę. Wygoda i energooszczędność dzięki możliwości sterowania inteligentnymi urządzeniami. Często za pomocą aplikacji do inteligentnego domu na smartfonie lub innym urządzeniu sieciowym.
Parter jest na planie otwartym z dużymi oknami od podłogi do sufitu. Dzięki temu naturalny dopływ światła do posesji od strony południowo-wschodniej.
Wille zostały zaprojektowane z myślą o klimacie. Na parterze znajduje się duży taras na zewnątrz. Duże balkony dołączone do każdej z 3 sypialni na pierwszym piętrze i taras na dachu o powierzchni 63m2, z którego w pełni można podziwiać wspaniałe, panoramiczne widoki.
W piwnicy strategicznie rozmieszczone okna zapewniają dostateczną ilość światła, a podczas budowy kupujący może zmieniać wielkość pomieszczeń według swoich potrzeb. Obecne plany piwnic obejmują 2 sypialnie i jedną większą salę kinową. Ale jedną z sypialni można by zastąpić większym kinem / pokojem zabaw. Wraz z basenem płynnie łączy się z willą, pozwalając niebieskiemu odbiciu migotać przez tę nieruchomość.
Winda łączy wszystkie 4 piętra od piwnicy po taras na dachu. Wnętrza to lekcja doskonałości, którą można osiągnąć dzięki projektom wnętrz szytym na miarę, stworzonym specjalnie dla danej nieruchomości. To niezwykły budynek, którego właściciele mogą, słusznie, zadowolić się, wiedząc, że zabezpieczyli jedną z najlepszych luksusowych willi designerskich w okolicy Marbelli.

Cechy

Kategoria

  • Luksusowy
  • Nowa budowa

Orientacja

  • Południowo-wschodnia

Parking

  • Garaż

Basen

  • Prywatny

Okolica

  • Blisko morza

Widok

  • Morze
  • Panoramiczny

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje