R3304678

€ 425 000–1 980 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

1–4

Łazienki

1–4

Powierzchnia

72–234 m2

Taras

18–40 m2

Działka

m2

Apartament na sprzedaż, 4 sypialnie, Estepona

Ta inwestycja jest nowym, charakterystycznym budynkiem na Esteponie. Jego nadmorskie położenie zapewnia przywilej przebywania nad morzem przez cały rok. Światło, design i przestrzeń łączą się w domach, w których koncepcja luksusu oznacza znacznie więcej niż tylko najwyższą jakość i doskonałe usługi. 36 ekskluzywnych domów z przestronnymi tarasami spełniającymi wymagania najbardziej wymagających klientów.
Wyjątkowe miejsce, w którym przez cały rok można mieszkać nad morzem. Inwestycja daje szansę na życie „miejskim stylem życia” w wyjątkowym otoczeniu w najbardziej ekskluzywnym budynku w okolicy. Ta ekskluzywna inwestycja znajduje się na styku morza z brzegiem i jest idealnie położona, aby cieszyć się sztuką, kulturą i gastronomią regionu. Mieszkańcy mają również łatwy dostęp do szerokiej oferty rekreacyjno-rozrywkowej na Costa del Sol oraz możliwości uprawiania każdego rodzaju sportu, w tym dziesiątek pól golfowych w najbliższej okolicy. Przyroda, wypoczynek, gastronomia i sport w jednej koncepcji. Uderzający design sprawia, że ten budynek, położony tuż przy nadmorskiej promenadzie, lśniącą latarnią morską, która przyciąga wzrok do tego ekskluzywnego obszaru Costa del Sol. Ta innowacyjna koncepcja niewątpliwie wyznaczy nowy architektoniczny punkt odniesienia na wybrzeżu, które już zyskało zasłużoną światową sławę.
Domy zaprojektowane i zbudowane do zamieszkania. Gdzie można rozkoszować się łagodnym i przyjemnym klimatem regionu i cieszyć się wszystkim, od okazjonalnych wakacyjnych wizyt po zasłużoną złotą emeryturę. Tarasy zapewniają dodatkową przestrzeń życiową, która stanowi integralną część nieruchomości dzięki niewielkiemu profilowi i ciągłemu poziomowi podłogi. Morze jest częścią domu.
36 apartamentów o różnym typie io różnym rozkładzie, zaprojektowanych tak, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. A wszystko z jednym wspólnym mianownikiem: jakością.
Ekskluzywność, którą możesz oddychać w całym budynku i wyraźnie widzieć od momentu wejścia do drzwi. Wyjątkowość i elegancję naszego projektu widać w wysokości sufitów, drzwi od podłogi do sufitu, wielkoformatowych gresach podłogowych oraz zastosowaniu drewna w sypialniach.

Cechy

Kategoria

  • Nowa budowa

Orientacja

  • Południowa

Basen

  • Wspólny

Okolica

  • Blisko morza
  • Miasto

Widok

  • Morze

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

4 miesiące

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje