R3304603

€ 358 500–599 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

2–4

Łazienki

2

Powierzchnia

88–130 m2

Taras

21–36 m2

Działka

m2

Apartament na sprzedaż, 4 sypialnie, Benahavís

Kompleks mieszkaniowy składa się łącznie z 45 mieszkań i składa się z dwu-, trzy- i czteropokojowych apartamentów rozmieszczonych w trzech niskich budynkach. Ich nowoczesny i atrakcyjny design oraz dbałość o szczegóły harmonijnie komponują się z naturą pięknego otoczenia. Apartamenty od strony południowej / południowo-zachodniej cieszą się dużą ilością naturalnego światła, a duże okna oferują zapierające dech w piersiach widoki na piękny otaczający krajobraz, tworząc w ten sposób klimat relaksu i spokoju.
Inwestycja zlokalizowana jest w gminie Benahavis, kultowym mieście Malagi na wybrzeżu Costa del Sol pomiędzy Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavis słynie z bielonych elewacji, uroku ulic i oferty gastronomicznej. Benahavis szczyci się 10 pobliskimi polami golfowymi. Bardzo niewiele rozwiązań jest w stanie przebić tę ofertę. Warto wspomnieć o plażach, klubach plażowych, przystaniach, sklepach oraz tętniącym życiem nocnym Puerto Banús i Marbelli. Osiedle ma szybki dostęp do głównych autostrad na międzynarodowe lotniska w zaledwie 45 minut (Málaga i Gibraltar).
Osiedle zamknięte gwarantuje bezpieczeństwo i prywatność swoim mieszkańcom i posiada przyjemne przestrzenie wspólne, w tym basen z tarasem słonecznym, ogrody z rodzimymi gatunkami roślin, a także praktyczną siłownię dla przyjemności dla miłośników sportu. Ponadto inwestycja obejmuje 67 miejsc parkingowych oraz 45 komórek lokatorskich zlokalizowanych w przyziemiu.
Praktyczny i nowoczesny układ mieszkań w tej inwestycji sprawia, że pomieszczenia są funkcjonalne, w pełni wykorzystujące przestrzeń i ograniczające ruchy komunikacyjne. Apartamenty mają przestronne i pełne światła salony i jadalnie oraz duże okna z wyjściem na obszerne tarasy ze szklanymi balustradami, które zapewniają niezakłócony widok. W pełni wyposażone kuchnie na otwartym planie obejmują energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego. Nieruchomości na osiedlu zostały zaprojektowane zgodnie z kryteriami zrównoważonego rozwoju, praktyczności i komfortu. Mieszkania na parterze z dużymi tarasami (ponad 100 mkw.) Oraz apartamenty na drugim piętrze z tarasami do opalania i, w niektórych przypadkach, prywatnymi ogródkami.

Cechy

Kategoria

  • Nowa budowa

Orientacja

  • Południowo-zachodnia

Parking

  • Garaż

Basen

  • Wspólny

Okolica

  • Blisko sklepów
  • Dzielnica w górach
  • Marina
  • Miasto

Cechy

  • W pełni wyposażona kuchnia

Ochrona

  • Kompleks ogrodzony

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje