R3800590

€ 306 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

3

Łazienki

2

Powierzchnia

99 m2

Taras

10 m2

Działka

m2

Apartament na sprzedaż, 3 sypialnie, Mijas

Nowy projekt: ceny od 292 000 € do 439 000 €. [Sypialnie: 2 – 3] [Łazienki: 2] [Wielkość zabudowy: 65m2 – 99m2].
Od 2006 roku na rynku nieruchomości Mijas Pueblo nie ma nowych, dobrze wybudowanych mieszkań. 2021 to szczególny rok dla rynku nieruchomości w Mijas Pueblo, ponieważ jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaoferować 32 apartamenty pod klucz z niesamowitymi widokami na morze, basen na dachu w stylu nieskończoności z panoramicznym widokiem, siłownię, parking, magazyn i co najważniejsze, lokalizację. Tylko krótki spacer 1-3 minuty do najbliższych restauracji, sklepów, banków, transportu i samej wioski Mijas Pueblo.
Cechy konstrukcji są zgodne z najnowszymi technologiami i nowoczesnymi projektami wnętrz, oferując unikalny produkt, którego nigdy wcześniej nie widziano w wiosce Mijas Pueblo. Niezależnie od tego, czy szukasz domu wakacyjnego w Mijas Pueblo, czy inwestycji do wynajęcia lub sprzedaży, ten projekt jest właściwym miejscem oferującym ekskluzywną lokalizację, ponieważ obecnie realizowany jest tylko jeden projekt w Mijas Pueblo.
Mijas Pueblo ma duże zapotrzebowanie na kupujących, którzy chcą kupić dom wakacyjny lub wczasowiczów, którzy chcą spędzić wyjątkowe chwile ze swoimi bliskimi, z dużą różnicą w stosunku do lokalizacji wybrzeża, gdzie wszystko jest budowane według podobnych projektów, nowa inwestycja w Mijas Pueblo oferuje niepowtarzalny projekt architektoniczny, który „wpisuje się” w oryginalny wygląd tej urokliwej miejscowości, tworząc w efekcie wyjątkowy i niepowtarzalny produkt wyróżniający się na tle wielu innych projektów z rejonu Costa del Sol.
Zadzwoń do nas teraz, aby umówić się na oglądanie na miejscu, pokazać mieszkanie i dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach inwestowania w Mijas Pueblo.

Cechy

Kategoria

  • Nowa budowa

Orientacja

  • Południowo-wschodnia

Parking

  • Garaż

Basen

  • Wspólny

Okolica

  • Blisko morza
  • Blisko sklepów

Widok

  • Morze

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje