R3346225

€ 1 095 000–1 895 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

3

Łazienki

3

Powierzchnia

176–205 m2

Taras

32–157 m2

Działka

m2

Apartament na sprzedaż, 3 sypialnie, Marbella

Nowy projekt: ceny od 860 000 € do 1 795 000 €. [Sypialnie: 2 – 3] [Łazienki: 2 – 3] [Wielkość zabudowy: 129m2 – 205m2].
Rozpoczęliśmy prace nad ostatnim etapem naszej emblematycznej zabudowy miejskiej zlokalizowanej w sercu Golden Mile w Marbelli, wraz z innymi inwestycjami i luksusowymi kompleksami tego obszaru, takimi jak Puente Romano czy Lomas de Marbella Club, w których jesteśmy ekskluzywna dzielnica mieszkaniowa Marbelli.
Nowa faza składa się z 12 lokali zaprojektowanych w ramach wysokiej jakości luksusowych standardów, które już posiadały poprzednie fazy i które są bardzo cenione przez naszych klientów, ale zawierają systemy energetyczne, rozwiązania architektoniczne i właściwe cechy najbardziej awangardowej architektury.
Nasze motto promujące ten rozwój brzmi: „Jak zawsze… jak nigdy”. W tym tak prostym haśle opisujemy perfekcyjnie, co nasza firma stara się uzyskać prezentując na rynku te nowe apartamenty i penthousy: połączenie tradycji i nowoczesności.
Oznaki tożsamości, które nadają naszemu osiedlu status prestiżu, komfortu, jakości i obsługi właścicieli, a tego nie ma w okolicy to: szerokie przestrzenie wspólne z bujnymi ogrodami, cztery baseny, całościowe utrzymanie nieruchomości na zlecenie klienta. popyt, 24-godzinna ochrona, szerokie usługi posprzedażowe.
Oprócz tego, że dużą zaletą, która daje uprzywilejowane miejsce, jest lokalizacja w pobliżu lotniska w Maladze, zaledwie 40 minut samochodem lub w mniej niż 10 minut, można grać w golfa, kąpać się na plaży, robić zakupy w najbardziej ekskluzywnych sklepach Puerto Banús. lub zjeść posiłek w najmodniejszych restauracjach w okolicy.
Ewolucja koncepcji naszego rozwoju w nowej fazie stara się poprawić te aspekty, które dostosowują mieszkania do najbardziej wymagających luksusowych warunków i komfortu. Nasza firma z tradycją realizuje własne wyroby iw tym przypadku rozpoczęta przez firmę konstrukcja łączy w sobie najlepsze rozwiązania w zakresie klimatyzacji i izolacji. Po wielu miesiącach badań zdecydowano się na system energii ostatniej generacji, który łączy aerotermię i geotermię. Do tej pory systemy te były wszczepiane tylko w miastach i luksusowych domach jednorodzinnych.
Te źródła energii, które są wykładnikiem zrównoważenia środowiskowego, pozwolą na optymalizację zużycia energii elektrycznej mieszkań oferujących przy minimalnym nakładzie stałą klimatyzację i ogrzewanie podłogowe zasilane systemem Home Intelligent System. Ponadto system geotermii zostanie wykorzystany do ogrzewania prywatnych basenów znajdujących się w niektórych mieszkaniach jako basen komunalny, zwiększając wykorzystanie usług zewnętrznych w ciągu całego roku.
Dodatkowo, dzięki doświadczeniom ostatnich lat, nowa faza zapewni klientom pełen komfort i wyposażenie mieszkań, z których część wyposażona jest w prywatne baseny z podgrzewaną wodą i urządzeniami przeciwprądowymi.
Ze względu na typologię i jakość mieszkań nowy etap zachowa te same kryteria rozmieszczenia i estetyki zewnętrznej, w harmonii z eleganckim miejscem kompleksu, ale poprawi już i tak wysoką jakość wykończonych wnętrz: szlachetne materiały do podłóg, wysokiej jakości w pełni wyposażonej kuchni, Home Intelligent System scentralizowany w mieszkaniach z aplikacjami na smartfony itp.
Mieszkania składają się z 3 sypialni, 3 łazienek, toalety gościnnej, penthouse’ów z rozległymi otwartymi szerokimi tarasami, które stanowią ponad 50% powierzchni użytkowej mieszkania. Konstrukcja zewnętrzna zapewnia wygodny i łatwy dostęp.
Wreszcie doskonałe połączenie najwyższej jakości wykończeń, najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i wysokiego komfortu mieszkań.

Cechy

Kategoria

 • Luksusowy
 • Nowa budowa

Ogród

 • Wspólny

Parking

 • Garaż

Basen

 • Prywatny
 • Wspólny

Okolica

 • Blisko do Mariny
 • Blisko miasta
 • Blisko morza
 • Blisko sklepów

Widok

 • Morze

Cechy

 • Ogrzewanie podłogowe
 • W pełni wyposażona kuchnia

Ochrona

 • 24-godzinna ochrona

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

6 miesięcy

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje