R3835285

€ 315 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

3

Łazienki

1

Powierzchnia

90 m2

Taras

m2

Działka

m2

Apartament na sprzedaż, 3 sypialnie, Málaga

Cudowna nieruchomość położona w historycznym centrum Malagi, pomiędzy Plaza Uncibay i Teatro Cervantes. Wyjątkowa lokalizacja dla miłośników miasta.
Nieruchomość na czwartym piętrze w kamienicy z XIX wieku, która posiada piękne drewniane belki i efektowne wysokie sufity. Niedawno odnowiona, niewykorzystana ta okazja inwestycyjna jest wystawiona na sprzedaż dla rodzin, firm, inwestorów, wakacyjnego wynajmu, długiego sezonu, niekończących się wyjazdów, aby dać ten cud.
84 m2, rozmieszczone w 3 sypialniach, łazience, sprzęcie najwyższej jakości, duże okna, które dzięki swojej wysokości i usytuowaniu zapewniają świetne doświetlenie. Niedawna reforma nadała tej nieruchomości wielką wartość.
W Casapalma nie. 5, z okien wychodzących na wschód można zobaczyć długość deptaka, który biegnie od Plaza Uncibay, przechodząc przez Calle Beatas, aż do słynnego Teatro Cervantes, z całkowitym spokojem oferowanym na czwartym piętrze.
Jego strategiczne położenie pozwala cieszyć się wieloma restauracjami, lokalami, tarasami i punktami widokowymi, a także sklepami i sklepami, aptekami, szkołami, blisko wydziału Ejido (Economicas, Ade, Business, Architecture) School of Art San Telmo, czy Conservatorio Superior de Musica y Ateneo de Música y Danza.
Z drugiej strony korzyści z posiadania wszystkiego na jednym kroku, bez konieczności posiadania pojazdu, ponieważ w Alameda Principal w zasięgu spaceru znajdziemy sieć komunikacji miejskiej z liniami, które ułatwiają przesiadkę dzięki swojej częstotliwości. 3 minuty od Plaza de la Merced, 5 minut od Plaza de la Constitución i Calle Larios, 5 minut od Alcazaba, 10 minut od Playa de la Malagueta i The Pier One.
Chcieć wiedzieć więcej?

Cechy

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje