R3304207

€ 289 000–359 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

2–3

Łazienki

2

Powierzchnia

115–155 m2

Taras

30–109 m2

Działka

0–178 m2

Apartament na sprzedaż, 3 sypialnie, La Mairena

Nowy projekt: ceny od 289 000 EUR do 359 000 EUR. [Sypialnie: 2 – 3] [Łazienki: 2] [Wielkość zabudowy: 115m2 – 155m2].
Butikowy kompleks 40 atrakcyjnie zaprojektowanych i dobrze wyposażonych domów podzielony jest na przestronne apartamenty z ogrodem i dwupoziomowe penthouse’y – oba dostępne w przestronnych wersjach z dwiema i trzema sypialniami – zapewniają prywatność, podobnie jak wykończenie oferuje stylowe i komfortowe środowisko życia.
Marmurowe podłogi premium, nowoczesne kuchnie z urządzeniami Siemens i luksusowe łazienki z prysznicami bez kabiny i panoramicznymi widokami uzupełniają przestronne przestrzenie dzienne i duże tarasy stworzone z myślą o klasycznym hiszpańskim stylu życia na świeżym powietrzu.
Apartamenty na parterze zapewniają fantastyczną okazję do wzmocnienia intymności z naturą, podziwiając wspaniałe orły złociste i sokoły latające nad nimi, korzystając z opcjonalnej kuchni na świeżym powietrzu, prywatnego basenu lub jacuzzi.
Położona pośród pięknej, naturalnej scenerii na wzgórzach w pobliżu Marbelli, jest to mała prywatna posiadłość w niewielkiej odległości od plaż, golfa i tętniących życiem lokalnych miast.
Pod wieloma względami wyjątkowy, jest to elegancka społeczność luksusowych i przestronnych apartamentów położonych na rozległym terenie tego, co bardzo przypomina prywatną wiejską posiadłość. Otocz się dramatyczną i piękną scenerią, wchodząc na imponujący podjazd prowadzący do domów. Zgiełk współczesnego życia staje się odległym wspomnieniem, gdy zanurzysz się w jednym z najpiękniejszych i najbardziej spokojnych obszarów południowej Hiszpanii. Prywatność, ekskluzywność i wygoda są sercem koncepcji „Boutique Living”, która definiuje rozwój – koncepcji stylu życia zaprojektowanej dla tych, którzy lubią spokój, przestrzeń i piękno wiejskiej scenerii, jednocześnie ciesząc się bliskością lokalnych miast, takich jak Elviria. i Marbelli.

Cechy

Kategoria

  • Nowa budowa

Ogród

  • Prywatny

Basen

  • Wspólny
  • Z podgrzewaną wodą

Okolica

  • Blisko morza
  • Blisko sklepów

Widok

  • Morze
  • Ogród

Cechy

  • W pełni wyposażona kuchnia

Ochrona

  • Kompleks ogrodzony

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

6 miesięcy

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje