R3323455

€ 1 149 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

3

Łazienki

2

Powierzchnia

151 m2

Taras

11–87 m2

Działka

m2

Apartament na sprzedaż, 3 sypialnie, Fuengirola

Nowy projekt: ceny od 399 000 EUR do 1 199 000 EUR. [Sypialnie: 2 – 3] [Łazienki: 2] [Wielkość zabudowy: 88m2 – 151m2].
Ten rozwój to społeczność zaplanowana przez mistrzów z pierwszorzędną infrastrukturą i zestawem usług wsparcia zaprojektowanych w celu zaoferowania najwyższej jakości życia. Apartamenty, ogród i podniebne wille w jednostkach rozmieszczone są w małych, kameralnych blokach po 5-7 nieruchomości każdy i otoczone ogrodami starannie zaprojektowanymi, aby stworzyć poczucie spokoju i piękna wokół domów. Realizacja jest etapowa, a ponieważ jest to jedyna tego typu inwestycja typu master-plan na Costa del Sol, planowanie infrastrukturalne jest doskonałe, a stylistyka architektoniczna dopełniająca i harmonijna.
Płynny projekt osiedla w pełni wykorzystuje naturalny kształt i nachylenie terenu, zapewniając wysoki stopień prywatności, który zapewnia wspaniałe widoki na wybrzeże Costa del Sol i Morze Śródziemne – i sprawia, że Twój dom jest miejscem, w którym możesz oczyść umysł i odzyskaj energię.
Ten projekt został zaprojektowany w oparciu o koncepcję życia, która jest odpowiedzią na dzisiejsze harmonogramy pracy i stylu życia – płynnie je ułatwiając, zaspokajając wszystkie współczesne potrzeby, ale także tworząc idealne miejsce na relaks i odprężenie w otoczeniu spokoju i natury.
W pobliżu głównych sieci drogowych, a jednocześnie osłoniętych przed nimi, osiedle to znajduje się w promieniu od 10 do 25 minut od Fuengirola, Benalmádena, Mijas, Marbella, Málaga i międzynarodowego lotniska. Alternatywnie, w ciągu kilku minut możesz być na plaży, na polu golfowym lub cieszyć się szerokim wachlarzem sportów i rozrywek. To miejsce, w którym możesz oczyścić umysł i nabrać energii.

Cechy

Kategoria

  • Nowa budowa

Basen

  • Wspólny

Okolica

  • Blisko morza
  • Miasto

Widok

  • Basen
  • Morze

Ochrona

  • Kompleks ogrodzony

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje