R3323452

€ 1 275 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

3

Łazienki

2

Powierzchnia

153 m2

Taras

10–97 m2

Działka

m2

Apartament na sprzedaż, 3 sypialnie, Fuengirola

Nowa inwestycja: ceny od 1 275 000 do 1 275 000 euro. [Sypialnie: 3] [Łazienki: 2] [Wielkość zabudowy: 153m2].
Ten rozwój jest mistrzowsko zaplanowaną społecznością z pierwszorzędną infrastrukturą i zestawem usług wsparcia zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości życia. Apartamenty, wille z ogrodem i podniebnymi willami są rozmieszczone w małych, kameralnych blokach składających się z 5-7 nieruchomości każdy i są otoczone starannie zaprojektowanymi ogrodami, aby stworzyć poczucie spokoju i piękna wokół domów. Inwestycja jest w fazach, a ponieważ jest to jedyna tego rodzaju inwestycja typu masterplan na Costa del Sol, planowanie infrastrukturalne jest doskonałe, a stylizacja architektoniczna uzupełniająca i harmonijna.
Płynny projekt osiedla w pełni wykorzystuje naturalny kształt i nachylenie terenu, zapewniając wysoki stopień prywatności, który zapewnia wspaniałe widoki na wybrzeże Costa del Sol i Morze Śródziemne – i sprawia, że Twój dom jest miejscem, w którym możesz oczyść swój umysł i odzyskaj energię.
Ta inwestycja została zaprojektowana wokół koncepcji życia, która odpowiada dzisiejszym harmonogramom pracy i stylu życia – gładko je ułatwiając, zaspokajając wszystkie współczesne potrzeby, ale także tworząc idealne otoczenie, w którym można się zrelaksować i odprężyć w otoczeniu spokoju i natury.
W pobliżu głównych sieci dróg, które są jednak przed nimi osłonięte, ta inwestycja znajduje się w promieniu 10 do 25 minut od Fuengiroli, Benalmádeny, Mijas, Marbelli, Malagi i międzynarodowego lotniska. Alternatywnie możesz być na plaży, polu golfowym lub cieszyć się szeroką gamą sportów i zajęć w ciągu kilku minut. To miejsce, w którym można oczyścić umysł i nabrać energii.

Cechy

Kategoria

  • Nowa budowa

Orientacja

  • Południowa
  • Południowo-zachodnia

Basen

  • Wspólny

Okolica

  • Blisko morza
  • Miasto

Widok

  • Basen
  • Morze

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje