R3859591

€ 320 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

2

Łazienki

1

Powierzchnia

120 m2

Taras

10 m2

Działka

m2

Apartament na sprzedaż, 2 sypialnie, San Pedro de Alcántara

CECHY I JAKOŚĆ OBUDOWY
DOM 110 m2 Z DWOMA SYPIALNIAMI I ŁAZIENKĄ
SOLERIA: LEKKI MARMUR TRAVERTINE Z PRZEŹROCZYSTĄ WYŚCIÓŁKĄ O ROZMIARACH 0,70X0,70 MT. POLEROWANE I POLEROWANE Z PODSTAWĄ 12CM. WYSOKA Z GÓRNĄ KRAWĘDZIĄ RZYMU.
URZĄDZENIA ŁAZIENKOWE: JASNY MARMUR TRAWERTYNOWY Z PRZEŹROCZYSTYM WYPEŁNIENIEM, MIERZONY OD PODŁOGI DO SUFITU I POZIOMY W ROZŁOŻENIU
PARAMENTY: PIONOWA PROSTA Z PERLITEM I POZIOMĄ, ESCAYOLĄ I PERLITEM.
KARP. DREWNO: 2,30 WYSOKOŚCI O 0,73 SZEROKOŚCI DRZWI PRZEJŚCIOWE W WYKOŃCZENIU DĄBOWYM, Z NIEWIDOCZNYMI ZAWIASAMI (4 SZT./ DRZWI), SZAFKI Z TYM SAMEGO MATERIAŁU I WYKOŃCZENIA JAK DRZWI PRZEJŚCIOWE, Z POMIARAMI OD PODŁOGI DO SUFITU I SZEROKOŚCI CAŁEGO POKOJU, WNĘTRZA, PÓŁKI I WISZĄCE DRĄŻKI.
MEBLE KUCHENNE: TEN SAM MATERIAŁ I WYKOŃCZENIE JAK CAŁA STOLARKA W DOMU, Z DWOMA METALOWYMI PASKAMI NA DRZWI. WSZYSTKO WYKONANE I ZAPROJEKTOWANE NA MIARĘ.
OKUCIA: WSZYSTKIE OKUCIA I AKCESORIA W STALI NIERDZEWNEJ I SREBRNYM KOLORZE.
DRZWI NTRANCE: ZBROJONE, ZE ZDALNYM OTWIERANIEM LUB KODEM KLAWIATURY, ZEWNĘTRZNE I WNĘTRZE BIAŁE LAKIEROWANE DO SUFITU Z TYM SAMEGO DREWNA JAK DRZWI DOMU.
A.A.C.C .: Z POMPĄ CIEPŁA, KANAŁEM WE WSZYSTKICH URZĄDZENIACH Z WYJĄTKIEM KUCHNI.
STOLARNIA ALUMINIOWA: SERIA TECHNAL FX Z PRZERWEM MOSTU TERMICZNEGO I SZKŁAMI Z KOMORĄ POWIETRZNĄ 6 + 10 + 6, TERMICZNA I AKUSTYCZNA, W BIKOLORZE, OSCYLABUJĄCA WE WSZYSTKICH OKNA, W TYM W ZAMKNIĘCIU KUCHNI, PRZEGRODA TECHNICZNA SALONU I PRZECIĄGNIĘCIE SALONU TYPU ELEV KRYSZTAŁY Z KOMORĄ POWIETRZNĄ.
FARBA: TWORZYWA SZTUCZNE I JAKOŚCI
SYSTEM GORĄCEJ WODY PRZEZ PŁYTY SŁONECZNE Z DWOMA KOLEKTORAMI I ZBIORNIKIEM 300 LITRÓW
URZĄDZENIA: PIERWSZA JAKOŚĆ, GAZ BUTANOWY Z PIEKARNIKIEM 90 CM. PRALKO-SUSZARKA 8KG. MIKRO URZĄDZENIA, LODÓWKA 90CM. SZEROKOŚĆ ITP. ITP.
AUTOMATYCZNY PORTER, PRYWATNY PARKIN, MAGAZYN O OK. 25 M2 POŁĄCZONY Z DOMEM ZE SŁUCHAWKĄ, PRYWATNE OGRODY, TYLKO 16 SĄSIADÓW, BEZPOŚREDNI WIDOK NA MORZE I GÓRY, WSPÓLNE SOLARIUM O POWIERZCHNI 450 M2, WSPÓLNE ZASIĘGU NA ŚLADACH STAŁEGO WSCHODU, TYLKO 16 SĄSIEDZI PLAŻA GWARANCJA SPOKOJU. POŁOŻONY W POŁUDNIOWEJ STREFIE SAN PEDRO ALCANTARA Z WSZYSTKIMI NIEZBĘDNYMI USŁUGAMI.
CENA DO USTALENIA W PRZYPADKU MEBLI LUB BEZ MEBLI
ENERGIA ELEKTRYCZNA: MARKOWE MECHANIZMY W BIAŁYM KOLORZE, A TAKŻE PONAD 75 JEDNOSTEK WTYKÓW W CAŁYM DOMU NIEKTÓRE STEROWANE PRZEŁĄCZNIKIEM, REGULACJA OŚWIETLENIA W SALONIE, KORYTARZU I TARASIE. PUNKT NADZORU WIDEO DLA SAMOCHODU NA PARKADINIE (W NIERUCHOMOŚCI) MUZYKA WSTĘPNA INSTALACJA, PUNKTY TLF W SYPIALNIACH I SALONIE, PUNKTY TELEWIZYJNE SYPIALNIE, SALON, TARAS I KUCHNIA (6UD) ZAUTOMATYZOWANE ROLETY ZE STEROWANIEM W KAŻDYM ZALEŻNOŚCI POKÓJ Z TYM SAMYM STEROWANIEM, 3 ROLETY STERUJĄCE MARKIZ TARASU.

Cechy

Kategoria

  • Teren zamknięty

Ogród

  • Wspólny

Orientacja

  • Południowa

Parking

  • Gminny

Okolica

  • Blisko sklepów

Widok

  • Morze
  • Ogród

Cechy

  • W pełni wyposażona kuchnia

Ochrona

  • Kompleks ogrodzony

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje