R3584548

€ 251 000–268 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

2

Łazienki

2

Powierzchnia

75 m2

Taras

23 m2

Działka

m2

Apartament na sprzedaż, 2 sypialnie, Mijas

Nowe luksusowe apartamenty na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera
Zupełnie nowy i gotowy do wprowadzenia
Ten butikowy projekt apartamentowy w ośrodku La Cala oferuje doskonałą synergię między nieruchomościami o wyjątkowej jakości a kurortem wartym odkrycia. Apartamenty znajdują się w fantastycznej pierwszej linii golfowej z widokiem na pole golfowe Europa. Osiedle i kurort są doskonale wkomponowane w piękne otoczenie i krajobraz.
Urocze miasteczko La Cala de Mijas i jego wspaniałe plaże znajdują się zaledwie siedem minut od hotelu, pomiędzy Fuengirola i Marbella. Międzynarodowe lotnisko w Maladze oddalone jest o zaledwie 30 minut jazdy, co pozwala cieszyć się posiadłością nawet podczas kilkudniowej przerwy.
Każdy szczegół robi różnicę, zaczynając od zrozumienia potrzeb naszych klientów, oferując idealną orientację, najlepszy widok i nowoczesny design zapewniający idealny dom. Apartamenty będą zalane naturalnym światłem, z dużymi tarasami, na których przez cały dzień będzie można cieszyć się słońcem i cudownymi widokami.
Deweloper stworzył nową koncepcję mieszkaniową, polegającą na maksymalizacji przestrzeni, stworzeniu przestronnego salonu wychodzącego na taras i zintegrowaniu kuchni z salonem, uzyskując maksymalne doświetlenie i wrażenie przestronności. Wszystkie zbudowane zgodnie z nowymi europejskimi normami budowlanymi, zgodnie z klasą efektywności energetycznej B, które zapewniają maksymalną izolację akustyczną i izolację między urządzeniami, izolację termiczną oraz wykorzystanie paneli słonecznych do podgrzewania wody.
Mieszkania wyróżniają się nowoczesnym stylem i wysoką jakością wykonania, wyposażone w najnowocześniejsze materiały i udogodnienia: posadzki ceramiczne formatu 60×60 firmy SALONI w całym tekście, kuchnia zintegrowana z salonem wraz ze sprzętem AGD, łazienki z wysokiej jakości armaturą sanitarną, System oświetlenia LED, klimatyzacja ciepła / zimna oraz panele słoneczne o najlepszej izolacji termicznej i akustycznej. CERTYFIKAT ENERGETYCZNY B.
Inwestycja składa się w sumie z 23 apartamentów z dwiema i trzema sypialniami, zaprojektowanych we współczesnym stylu, z otwartymi kuchniami koncepcyjnymi i wysokiej jakości wykończeniami.
Oferujemy wygodną strukturę płatności w całej konstrukcji oraz gwarancje wszystkich płatności polisą bankową.
Każdy nowy właściciel obiektu otrzyma „Privilege Card” uprawniającą do korzystania z obiektów rekreacyjno-sportowych na terenie Resortu po specjalnych cenach. Salon wystawowy jest dostępny do zwiedzania przez siedem dni w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia spotkania.

Cechy

Kategoria

  • Nowa budowa

Ogród

  • Wspólny

Orientacja

  • Południowa

Parking

  • Gminny

Basen

  • Wspólny

Okolica

  • Blisko morza

Widok

  • Morze

Cechy

  • Winda

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje