R3949225

€ 122 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

2

Łazienki

1

Powierzchnia

57 m2

Taras

m2

Działka

m2

Apartament na sprzedaż, 2 sypialnie, Málaga

Jasne mieszkanie z 2 sypialniami w centrum Malagi?
I piętro, bez windy, wybudowany w 1969 roku, ale całkowicie odnowiony w 2019 roku.
To mieszkanie jest idealne zarówno dla kogoś, kto chce tam zamieszkać na stałe jak i jako inwestycja. Szacunkowa cena wynajmu tego mieszkania wyniesie około 40-50 EUR/dzień w przypadku wynajmu wakacyjnego i około 550 EUR/miesiąc w przypadku umowy długoterminowej.
Mieszkanie bardzo jasne, orientacja: wschód i zachód. Składa się z 2 sypialni, 1 łazienki oraz 1 salonu z otwartą kuchnią wraz z niewielką pralnią, zlokalizowaną w przestrzeni pomiędzy kuchnią a sypialnią główną. Również rozkład przestrzeni i cyrkulacja powietrza jest bardzo dobry, dzięki czemu atmosfera jest bardzo przyjemna i komfortowa do życia.
Mieszkanie będzie wyposażone w meble, w tym w pełni wyposażoną kuchnię ze wszystkimi sprzętami.
Mieszkanie znajduje się w cichej, willowej ulicy, w odległości spaceru od historycznego centrum miasta: na przykład 15 minut od Plaza Merced lub Calle Carreteria, 20 minut od Plaza Constitucion lub katedry w Maladze. Również z możliwością bezpłatnego zaparkowania samochodu na ulicy lub w sąsiedztwie (co zdarza się dość rzadko, w centrum Malagi). Wreszcie,
Ponadto mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane z głównymi liniami komunikacji miejskiej i bardzo blisko obszaru uniwersyteckiego „El Ejido” oraz wszelkiego rodzaju sklepów, siłowni (jest duża siłownia „Go Fit” w 5 minut pieszo), tereny sportowe i rekreacyjne (park „San Miguel” jest również bardzo blisko).
Budynek ma łącznie 5 pięter, po 2 mieszkania na piętrze.

Cechy

Kategoria

  • Inwestycja
  • Okazja

Stan

  • Doskonały

Okolica

  • Blisko sklepów
  • Miasto

Cechy

  • W pełni wyposażona kuchnia

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje