R3304606

€ 320 000–339 000

Rodzaj

Region

Sypialnie

2

Łazienki

2

Powierzchnia

104–113 m2

Taras

32–47 m2

Działka

m2

Apartament na sprzedaż, 2 sypialnie, Casares

Ta inwestycja to osiedle mieszkaniowe Twoich marzeń, rozciągające się na ponad 40 000 m2 z egzotycznymi ogrodami. Jest to rozwój budynków o przyciągającym uwagę projekcie białych linii i łagodnych konturach dla mieszkań wychodzących na południe. Krystalicznie czyste wody laguny są zawsze czyste, a otaczający ją najpiękniejszy krajobraz. Raj dla licznych sportów wodnych, takich jak wiosło surfing, kajakarstwo, żeglarstwo, kitesurfing i windsurfing, itp.… Pierwsze Kryształowe Laguny, które zostaną zbudowane w Europie na wyłączne użytkowanie tego osiedla mieszkaniowego: kompleks mieszkaniowy we współczesnym stylu śródziemnomorskim w Casares, uprzywilejowana strefa na Costa del Sol. Trzecia faza inwestycji to 78 ekskluzywnych apartamentów z 2 i 3 sypialniami oraz loftów z efektownymi tarasami.
Costa del Sol cieszy się jednym ze szczególnie wyjątkowych ekosystemów w Europie. Nie tylko ma wyjątkową liczbę słonecznych dni, ale jest również chroniony przed zimowymi wiatrami przez łańcuch gór, a latem panuje tam łagodniejszy klimat. Doskonałe połączenia komunikacyjne, lotniska w pobliżu i wszystkie usługi od Marbelli do Gibraltaru: pola golfowe, restauracje i obszary handlowe, przystanie, hotele, szpitale i szkoły. Osiedle leży w granicach wioski Casares, „białej wioski”, znanej z pięknych tras spacerowych i najlepszych zatoczek do pływania, wędkowania i nurkowania.
Mieszkania rozmieszczone są w małych grupach mieszkalnych, położonych wśród dużych zielonych stref palm, roślin tropikalnych i basenów, które tworzą zielony śródziemnomorski ekosystem. Chodnik przebiega wzdłuż krawędzi laguny, dzięki czemu możesz cieszyć się naturalnym otoczeniem i widokami podczas spacerów, biegania lub uprawiania innych sportów na kołach. Sztuczne plaże są z drobnoziarnistego beżowego piasku i dysponują tarasami do opalania oraz strefami do uprawiania sportów plażowych, usług komunalnych, przebieralni i pryszniców.
Mieszkania deweloperskie oferują wysokiej jakości doświadczenie mieszkaniowe: przestronne przestrzenie mieszkalne wychodzące na balkony i tarasy, miejsca, w których można cieszyć się prawdziwym śródziemnomorskim stylem życia. Wszystkie mieszkania posiadają osobne komórki lokatorskie, garaż podziemny oraz windy; mają klimatyzację, która zapewni ci chłód i centralne ogrzewanie, telewizję satelitarną. Wysokiej jakości wykończenia w projektowaniu wnętrz, takich jak marmurowe łazienki i kuchnie w niektórych apartamentach. Trzecia faza inwestycji to 78 ekskluzywnych apartamentów z 2 i 3 sypialniami oraz loftów z efektownymi tarasami.

Cechy

Kategoria

  • Nowa budowa

Orientacja

  • Południowa

Parking

  • Garaż

Okolica

  • Blisko morza
  • Dzielnica w górach

Widok

  • Basen

Cechy

  • Klimatyzacja
  • Winda

Okolica

Więcej informacji

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje