Zakupy meblowe w Marbelli

Zakupy meblowe w Marbelli

Mamy już piękny dom lub apartament na Costa del Sol i chcemy urządzić go sami lub tylko wymienić kilka elementów wyposażenia. Gdzie najlepiej się udać? Gdzie w Marbelli kupić designerskie, luksusowe meble i dodatki, ceramikę i armaturę?  

Interior Designer

Najlepiej wybrać się showroom’u BANNI – Elegant Interiors, który ma w swojej ofercie ponad 1000 przedmiotów i elementów wyposażenia wnętrz najlepszych marek i designerów reprezentujących zarówno klasyczny jak i awangardowy styl. Dobierzemy tam niemal wszystko co potrzebne jest nam do urządzenia własnego domu na Costa del Sol: kuchnię, ceramikę i armaturę łazienkową, tkaniny i meble ogrodowe najwyższej jakości, meble do biura i do sypialni czy komplety wypoczynkowe.

Kuchnie na wymiar i wyposażenia jachtów

W BANNI – Elegant Interiors w Marbelli – najbardziej luksusowym mieście w Hiszpanii – znaleźć można projekty znanych na całym świecie designerów, meble-ikony designu. Tutaj zamówisz szafy, drzwi, garderoby, kuchnię na wymiar. BANNI oferuje także wyposażenie jachtów i łodzi. Showroomy znajdują się nie tylko w Marbelli, Esteponie, Maladze i w Mijas. Wyposażenie zamawiać można także chociażby w Kadyksie, Sewilli czy Kordobie. Pełen katalog dostępny jest na stronie: https://www.banni.es/

Z pomocą projektanta

Jeśli sami nie mamy czasu na wybór wyposażenia, umeblowania czy dekoracji to doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług projektantów i dekoratorów. Jednak obranie tej drogi wymaga znajomości rynku, rozeznania w panujących trendach czy też wielogodzinnych poszukiwań ekspertów spełniających Państwa potrzeby i wymagania. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Agnes Inversiones. W naszym portfolio oferowanych usług, znajdą Państwo kompleksową pomoc nie tylko w znalezieniu nieruchomości na Costa del Sol czy finalizacji umowy, lecz również pełną obsługę procesu remontowego i aranżacji wnętrz wymarzonego domu bądź apartamentu. Na przestrzeni lat udało nam się zbudować szeroką bazę kontaktów (m.in. firmy remontowe, projektanci i dekoratorzy) zapewniających pomoc w aranżacji wnętrz na najwyższym poziomie.

Jeśli myślisz o kupnie domu na Costa del Sol czy też poszukujesz sprawdzonego partnera w zarządzaniu nieruchomością pod wynajem, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami oraz kontaktu w celu omówienia możliwych obszarów współpracy.

BANNI – Elegant Interiors

El Capricho, Local 2 y 7. Boulevard Príncipe Alfonso de Hohenlohe, Marbella

 

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje