Spotkajmy się na Marbella Design Week

Spotkajmy się na Marbella Design Week

Szukasz pomysłu na wnętrze wymarzonego domu czy luksusowego apartamentu? Koniecznie odwiedź Marbella Design Week, który rozpoczyna się 27 września i trwać będzie do 3 października w Marbella Conference Center. 

W czterech przestrzeniach centrum będzie można zobaczyć prace najlepszych designerów, projektantów i architektów z całego świata. Jeśli jesteś kolekcjonerem, szukasz luksusowych, pięknych przedmiotów, albo właśnie kupiłeś i urządzasz dom w Hiszpanii, musisz tam być!

Luksusowe przedmioty, najlepsi projektanci

Na Marbella Design Week ściągają projektanci, artyści, inwestorzy oraz wielbiciele piękna i luksusu z całego świata. Marbella – miasto stworzone z myślą o luksusie, jest chyba najlepszym miejscem do prezentowania niezwykłych kolekcji, niepowtarzalnych prac i projektów architektonicznych. Wśród publiczności odwiedzającej centrum konferencyjne, spotkać można nie tylko wielkie sławy designu, kolekcjonerów, projektantów poszukujących wyposażenia dla swoich klientów. To miejsce odwiedzają także znani i bogaci, poszukujący awangardowych przedmiotów, pomysłów i koncepcji do zrealizowania w swoich willach, apartamentach czy jachtach cumujących w Hiszpanii.

Aleje gwiazd designu

W jednej z czterech części wystawy zobaczyć będzie można niezwykłe elementy wyposażenia i dekoracji. Tutaj zaprezentowane zostaną międzynarodowe i hiszpańskie nagrody za najlepsze wzornictwo. W kolejnej części zobaczymy galerie sztuki, a także firmy z branży wnętrzarskiej oferujące luksusowe tekstylia, meble, najlepsze wzornictwo, wyposażenie wnętrz oraz ikoniczne projekty designerów znanych na całym świecie. Jeśli szukasz luksusowego domu na sprzedaż w Hiszpanii lub właśnie remontujesz swoją zabytkową andaluzyjską willę to na Marbella Design Week znajdziesz pomysły i unikatowe przedmioty dla siebie.

Trzecia strefa to miejsce prezentujące projekty wnętrz oraz propozycje rozwiązań przestrzennych przygotowane przez architektów i dekoratorów. Swoje pomysły przedstawią między innymi Cristina Amigo Studio, projektant Roberto Diz, Studio Vbo z Madrytu czy Roche Bobois.

Rewolucja na rynku sztuki

Na Design Week ujrzymy projekty, które zrewolucjonizowały postrzeganie sztuki. Non-fungible tokens, czyli dzieła istniejące tylko w wirtualnej rzeczywistości, zaprezentuje hiszpańskie studio Artuar Art. NFT wstrząsnęło rynkiem sztuki, gdy w marcu tego roku w Christie’s zlicytowano pracę Mike’a Winkelmanna, znanego jako Beeble, za sumę 69 mln dolarów! Praca Beeble składa się z kolażu 5 tys. obrazów i za pomocą technologii NFT dostępna jest jedynie w świecie wirtualnym.

Strefa architektury

Czwarta strefa poświęcona została architekturze – to część prezentująca innowacje w dziedzinie projektowania. Tutaj trafiają inwestorzy, deweloperzy, wielbiciele ekologii oraz architekci. Najnowsze materiały i rozwiązania, tworzone z myślą o zrównoważonym rozwoju, zgromadzone zostały w jednym miejscu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak powstają luksusowe osiedla i ekskluzywne wille, takie jak Willa z panoramicznym widokiem w La Quinta, która otrzymała certyfikatem BREEAM, koniecznie odwiedź Marbella Design Week. Tutaj poznasz technologie i materiały, pomagające np. dbać o środowisko naturalne.

Spotkajmy się na Marbella Design Week – będą tam prezentować się współpracujący z nami projektanci i dekoratorzy. Zespół Agnes Inversiones prowadzi stałe poszukiwania wybitnych designerów, by móc zaproponować naszym klientom usługi przebudowy i wyposażenia wnętrz, a także budowy domu od podstaw na najwyższym poziomie.

Więcej na: https://designweekmarbella.com/

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

3 miesiące

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje