Luksusowe nieruchomości w San Roque-Sotogrande

Luksusowe nieruchomości w San Roque-Sotogrande

Słoneczne wybrzeże Andaluzji to region pełen ekskluzywnych kurortów oraz miejsc, które upodobały sobie szczególnie osoby zamożne, oczekujące czegoś więcej niż zapewniają to typowe oferty turystyczne i deweloperskie. Luksusowe apartamenty w San Roque-Sotogrande to prestiżowa propozycja dla osób szukających usług i nieruchomości w Hiszpanii na najwyższym możliwym poziomie.

Sotogrande jest bogate w ekskluzywne domy, wille i nieruchomości na sprzedaż. Lokalizacja z dala od fleszy Marbelli i Puerto Banus sprawia, że Sotogrande stanowi azyl również dla osób publicznie znanych w Hiszpanii, m.in. takich jak Ana Rosa Quintana, Ines Sastre, czy Borja Thyssen.

Nie brakuje tu też atrakcji turystycznych. Szczególnie wartym uwagi jest Port w Sotogrande, oferujący aż 1380 miejsc do cumowania. Został on zbudowany na sztucznych wyspach w latach 80 XX w. Ciekawa architektura portu, który składa się z dziesiątek kanałów przypominających małą Wenecję, przyciąga zarówno odwiedzających turystów, jak również właścicieli ekskluzywnych jachtów. Cumują tu łodzie wszystkich długości i kategorii. W pogodne dni z portu Sotogrande widać Gibraltar, który zdaje się niemalże nas dotykać, a w tle rozciąga się sylwetka sąsiedniego Maroka.

Luksus, słońce, wypoczynek, Hiszpania!

Pierwsze pole golfowe i otaczające je zabudowania Sotogrande powstały u ujścia rzeki Guadiaro, między gospodarstwami Paniagua oraz Cano. Administracyjnie Sotogrande należy do miejscowości San Roque (Kadyks) – miasteczka, którego historia sięga jeszcze czasów starożytnych i stacjonujących na tych ziemiach Fenicjan. Dzisiejsze urokliwe Sotogrande znajduje się 25 kilometrów na północ od Gibraltaru i 55 kilometrów od miasta Marbella.

W okolicy San Roque położonych jest wiele hoteli, restauracji i nowoczesnych obiektów sportowych, w tym m.in. Santa María Club i Polo School – jedne z najlepszych europejskich ośrodków sportowych. Santa María Polo Club stał się jednym z najważniejszych klubów na świecie, a na jego boiskach odbyło się 48 edycji Międzynarodowego Turnieju Polo MANSION. Organizowana od 25 lat coroczna impreza – jest już tradycją letnich popołudni w okolicy.

Nie brakuje tu również klubów tenisowych, klubów jeździeckich oraz elitarnego klubu żeglarskiego, które zapewniają odwiedzającym aktywny wypoczynek na najwyższym światowym poziomie.

Sotogrande to również 5 doskonałych pól golfowych, w tym znane chyba wszystkim golfistom pole Valderrama (według „Golf World” pole będące numerem jeden w Europie od 1989 roku), a także elitarna szkoła golfa Sotogrande Golf Academy, w której swoje umiejętności szlifowali nie tylko amatorzy, ale również czołowi gracze OWGR (Official World Golf Ranking). Valderrama to nie tylko jego jakość, ale także historia. Kamieniem milowym w historii klubu, był 1997 rok, kiedy to jako pierwszy klub w Europie kontynentalnej gościł on Ryder Cup, świętujący wówczas swoją 32 edycję.  W pamiętnych rozgrywkach po raz pierwszy wziął udział bardzo młody Tiger Woods. Wydarzenia takie jak Volvo Masters czy Andalucía Valderrama Masters poszerzają listę turniejów klubu, który zdobył tytuł „golfowej mekki” dla wszystkich miłośników tego sportu.

Sprzedaż nieruchomości w San Roque-Sotogrande

Wyjątkowość i elitarność San Roque-Sotogrande sprawia, że na zamieszkanie w tej części Costa del Sol mogą sobie pozwolić jedynie nieliczni. Luksusowe nieruchomości w San Roque-Sotogrande to wyjątkowe lokalizacje na wybrzeżu Morza Śródziemnego, które stanowią nie tylko dobrą inwestycję, ale również komfortowe i nowoczesne miejsce wypoczynkowe.

Biuro nieruchomości Agnes Inversiones to optymalna pomoc w kupnie i sprzedaży ekskluzywnych nieruchomości w San Roque-Sotogrande, a także pełen pakiet usług po dokonaniu transakcji zakupu. Profesjonalizm agencji Agnes Inversiones nie jest dziełem przypadku. To pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość. Jakość z kolei to luksus w życiu, a jego najlepszym odzwierciedleniem są bez wątpienia nieruchomości na sprzedaż w San Roque-Sotogrande!

Natura, spokój, prywatność, sport i prestiż to przymioty charakteryzujące San Roque-Sotogrande. Tylko tutaj każdego dnia możesz w pełni wykorzystać każdą chwilę swojego życia.

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

3 miesiące

Tyle czasu zostało na skorzystanie z ulgi podatkowej na zakup nieruchomości w Andaluzji!

Do 31.12.2021 r. kup dom
w Hiszpanii taniej!

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje