Luksusowe nieruchomości w Puerto Banus

Luksusowe nieruchomości w Puerto Banus

Puerto Banus to luksusowa marina andaluzyjskiego wybrzeża słońca Costa del Sol, położona pomiędzy Marbellą i San Pedro Alcantara. Port ten nosi zaszczytne miano najbardziej luksusowej mariny w całej Hiszpanii, a właściciele nieruchomości w Puerto Banus to, bez wątpienia, prawdziwi szczęściarze! O zamieszkaniu w tej części Andaluzji marzy wielu. Pomagamy im spełnić te marzenia!  

Marina Puerto Banus, nazywana również Puerto Jose Banus (od nazwiska pomysłodawcy i założyciela tego kurortu), położona jest na południowy zachód od Marbelli na Costa del Sol. Zaprojektowana w śródziemnomorskim stylu architektonicznym, jest miejscem pełnym luksusowych jachtów, luksusowych marek samochodów, markowych butików, barów, klubów nocnych oraz renomowanych restauracji, które przyciągają jak magnes bogatych i sławnych z całego świata. Hiszpańska marina i jej dogodna lokalizacja to od lat ulubiony cel podróży międzynarodowych gwiazd filmu, sportu i estrady. Luksusowe nieruchomości w Puerto Banus stają się więc doskonałym miejscem na wypoczynek i wakacje w doborowym towarzystwie.

Pod słońcem Hiszpanii

Puerto Banus to takie hiszpańskie Monako i Saint Tropez w formacie XS, lecz z typową andaluzyjską architekturą, w którą doskonale wpisują się luksusowe apartamenty, wille, domy oraz nieruchomości na sprzedaż i wynajem. Okoliczne pola golfowe otwarte cały rok przyciągają miłośników tego elitarnego sportu z wszystkich zakątków globu. Z kolei dla fanów motoryzacji obowiązkowym punktem w tym regionie Andaluzji jest tor wyścigowy Ascari, najdłuższy w Hiszpanii, mierzący ponad 5 kilometrów. Sąsiadująca z portem plaża (Playa Puerto Banus) – mająca 610 metrów długości i 40 metrów szerokości – uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najlepszych w Marbelli ze względu na jakość świadczonych tu usług oraz bogatą ofertę rekreacyjną, restauracyjną oraz handlową.

Nieruchomości na sprzedaż w Puerto Banus

Sprzedaż nieruchomości w Puerto Banus zdarza się niezwykle rzadko, ponieważ jest to nie tylko doskonała inwestycja, ale również idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. Biuro nieruchomości Agnes Inversiones pomaga w kupnie i sprzedaży nieruchomości w Puerto Banus, zapewniając przy tym pełen pakiet usług prawno-finansowych w zakresie finalizacji transakcji. Znajdujemy wyjątkowe miejsca i luksusowe nieruchomości do zamieszkania, które spełniają wszystkie, nawet najbardziej nieoczekiwane potrzeby oraz wymagania Klientów.

Wybierając Hiszpanię i Puerto Banus, wybierasz życie!

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje