Wesołych Świąt i Szczęśliwego Lepszego Roku 2021

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Lepszego Roku 2021

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci, Przyjaciele,
Rok się kończy, tak inny od poprzednich. Dla nas wszystkich był to trudny okres, Covid 19 pokrzyżował niezliczone plany i projekty, kosztował wiele zdrowia i niestety zabrał wielu najbliższych.

Trudno jest napisać życzenia w tym annus horribilis, ale przecież życie musi iść dalej.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy spokojnej, rodzinnej atmosfery przy nieco mniejszym wigilijnym stole. Niezapomnianych  wspólnych chwil w dniu, w którym czas na chwilę się zatrzymuje i nikt z nas nie jest w biegu, a najważniejsze staje się „tu i teraz”! Korzystajmy z tych wspólnych, bezcennych momentów, poświęćmy sobie trochę więcej czasu.

W Nowym Roku  tak wyczekiwanym przez wszystkich kiedy pożegnamy niełatwy 2020 życzymy zdrowia, uśmiechu, radości, miłości, odwagi w realizacji wyznaczonych celów i spełnienia marzeń! W nadchodzący rok wejdźmy wszyscy z optymizmem!

Dla nas kończący się rok nie był łatwy – dużo ograniczeń lokalnych w Hiszpanii, brak dogodnych połączeń lotniczych z Polski. Jednak Wy dzięki zaufaniu do naszej firmy kontynuowaliście inwestycje. Zyskaliśmy dużą ilość nowych klientów. To wszystko spowodowało, że praca nas pochłaniała, a my jak zawsze staraliśmy się spełnić najwyższe standardy w doradztwie i w obsłudze klienta.

Dziękujemy  Wam za wielokrotnie okazywane zaufanie do naszej firmy. Jesteśmy przekonane, że już niedługo wrócimy do nowej normalności i będziemy ją razem z Wami świętować.

Agnes, Natalia, Paulina, Alicja
AGNES INVERSIONES SL

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Lepszego Roku 2021
Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje