Marbella – Twoje globalne biuro domowe

Marbella – Twoje globalne biuro domowe

Kilka wiodących, światowych firm już zdecydowało się na zatrudnienia swoich pracowników w biurze domowym w dowolnym miejscu na świecie.

Nie tylko cyfrowi liderzy Twitter, Facebook, czy Google, ale także bardziej tradycyjne firmy, takie jak Siemens czy Fujitsu zamierzają wprowadzić i promować pracę zdalną jako trwałe i długoterminowe rozwiązanie. Pokazuje to nowy trend w „nowej normalności”. Wierzę, że to dopiero początek!

Dla wszystkich, którzy szukają lepszego miejsca do pracy w domu, zapraszamy do ➡ Marbelli 🌞🌴☀⛱

Marbella to idealne miejsce do życia:

  • najlepszy klimat w Europie
  • kosmopolityczna atmosfera
  • najnowocześniejsza infrastruktura techniczna
  • wybór szkół międzynarodowych
  • jedne z najlepszych restauracji w Europie
  • usługi medyczne na wysokim poziomie
  • lotnisko w Maladze odległe 30 minut jazdy taksówką
  • najlepsze pola golfowe w Europie
  • wysoki standard życia przy niższych kosztach w porównaniu z innymi lokalizacjami (np. południe Francji), przy czym Costa del Sol posiada lepszy klimat przez cały rok

Region Malagi został wybrany już 3 lata temu jako jedno z najlepszych internetowych hub-ów ze względu na wyżej wymienione czynniki. Ceny nieruchomości stają się coraz bardziej konkurencyjne, np. za apartament z 2 sypialniami i widokiem na morze ceny zaczynają się od około €220 000-€250 000. Małą willę można kupić już za jedyne €600 000.

Jeszcze nie gotowy do zakupu, najpierw wynajmij – spróbuj i sam się przekonaj! Wyobraź sobie pobyt w Marbelli od listopada do kwietnia, kiedy w Twoim kraju pada śnieg lub pada przez 7 dni. Jaka jest temperatura w zimie? Minimum 15-18ºC w ciągu dnia.

Juz za ok. €1.000/miesiąc możesz wynająć 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Marbella ma międzynarodową atmosferę z pysznym śródziemnomorskim jedzeniem i wspaniałym stylem życia!

Marbella – Twoje globalne biuro domowe i miejsce, w którym można się cieszyć pełnią życia. Jeśli szukasz swojego wymarzonego biura domowego, skontaktuj się z nami!

Udostępnij...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Cechy

Regiony

Kliknij i zaznacz regiony na mapie.​

Rodzaje